Karlovarská krajská nemocnice zavedla mimořádná opatření

Karlovarská krajská nemocnice v souvislosti s vyhlášením mimořádného stavu a karantény přijímá níže uvedená opatření s cílem zajistit bezpečnost zdravotnického personálu a pacientů, i s cílem zajistit dostatečnou kapacitu a provozní schopnost svých zdravotnických provozů.


1. - S okamžitou platností je zastavena veškerá ambulantní péče s výjimkou akutní péče a pacientů objednaných na základě předchozí dohody, a to jak v nemocnici v Karlových Varech, tak v Chebu.

2. - S okamžitou platností v Chebu a s platností od 19. března v Karlových Varech jsou zcela zastaveny plánované výkony. Tedy všechny operace a zákroky, které není nutné z důvodu ohrožení na životě realizovat okamžitě. Pacienti, kteří jsou již objednáni na operace s termínem od uvedeného data, budou vyrozuměni o náhradním termínu. V případě nejasností kontaktujte příslušná oddělení.

3. - S okamžitou platností dále v obou nemocnicích platí zákaz přístupu jakékoliv třetí osoby na operační či porodní sály z důvodu zvýšeného rizika přenosu nákazy i ze strany osob, které nejeví klinické příznaky. Vztahuje se i na doprovody u porodu.

4. S okamžitou platností jsou uzavřeny pro veřejnost všechny vstupy do nemocničních objektů, s výjimkou hlavního vstupu v pavilonu A nemocnice v Karlových Varech a pavilonu B nemocnice v Chebu. U vstupů bude zdravotníky provedena klinická i cestovatelská anamnéza pacientů a teprve na jejím základě jim bude umožněn vstup do vybraných částí nemocnic. V Chebu platí výjimka pro dětskou ambulanci, která z důvodu umístění provádí tuto anamnézu v místě.

"Cílem těchto opatření je razantně snížit dopady probíhající epidemie na provoz nemocnice a zajistit její chod i v případě dalšího nárůstu počtu onemocnění Covid - 19. Prosíme proto o porozumění i respektování těchto opatření. Věřte, že ani pro nás není tato situace vůbec jednoduchá. Děkujeme," uvádí na svých facebookových stránkách Karlovarská krajská nemocnice.


Zdroj: fb Karlovarská krajská nemocnice

Fotogalerie
NetConcert Monica Mancini

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
The Loop Jazz Club

Hlavní zprávy

 

NetConcert George Duke Band
weby uniweb