Jak na perfektní teambuilding? Svěřte se do rukou profesionálů

Jarní počasí nás pomalu probouzí ze zimního spánku a nabízí ten správný čas k uskutečnění firemního teambuildingu a přátelského posezení. Pokud si lámete hlavu nad organizací této oblíbené akce, čtěte dále. Máme pro vás několik tipů, jak teambuilding uchopit a na co nezapomenout.


K pořádné práci patří i řádná zábava

Současný zábavní trh přeje firemním akcím, a tak není problém si vybrat ten správný typ zábavy přesně pro vaši firmu. V kurzu jsou teambuildingy plné akčního vybití, jako například různé únikovky, paintball či laser game. Pro méně akční jedince je přirozenější volbou stará dobrá klasika v podobě bowlingu, šipek či fotbálku. A pokud nejste vyznavači pohybových aktivit ani restauračních zařízení, možná si vystačíte s prostorem své vlastní kanceláře, kde můžete uspořádat poklidné posezení u kávy či vína.

Dobré jídlo a pití je základ

Samozřejmostí každého teambuildingu by mělo být dobré jídlo a pití. Problém však může nastat při výběru vhodného menu, které uspokojí mlsné jazýčky všech vašich zaměstnanců. Nezoufejte a povolejte si k ruce cateringovou firmu, která se postará o blaho v břiše všech zúčastněných. Naštěstí existují cateringové služby, kde si snadno zvolíte catering dle svých představ včetně speciálních požadavků veganů či vegetariánů.

Catering rychle a jednoduše

Nevíte, který catering si vybrat nebo nemáte dostatek času na zdlouhavé scrollování a zjišťování podrobností? Využijte možnost vyplnění poptávky přímo na webu společnosti Caterings. Ta se vám obratem ozve s výčtem ideálních možností a propojí vás s dodavateli, s nimiž už doladíte detaily. Prověřené podniky si na webu jednoduše vyhledáte podle vámi zvoleného data, místa a typu události. A pokud byste přece jenom ještě trochu tápali, můžete se obrátit na zákaznickou linku.

Tip:  Pokud jste z Plzně a okolí, máte velké štěstí. Čtvrté největší město v republice poskytuje širokou škálu skvělých nabídek. Catering z Plzně nabízí vše, co si od něj slibujete. Ať už chcete stylové, nebo honosné pohoštění. A pokud z Plzně nejste, nevadí – firma Caterings vám zajistí skvělé pohoštění i v dalších koutech naší republiky.

Zdroj fotografie: www.unsplash.com

Autor: Andrea Region24 Článek může obsahovat komerční sdělení.

NetConcert Monica Mancini

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
Abonentní koncert

Hlavní zprávy

 

NetConcert Bobby Shew
seo uniweb