Festivalový film uvidí diváci v kinech po celém regionu

Také v letošním roce budou moci milovníci stříbrného plátna sledovat během 55. ročníku Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech festivalové snímky nejen v krajském městě, ale i v dalších pěti místech v regionu. Festival se uskuteční v posledním srpnovém týdnu, mimořádné představení v kinech v Kyselce, v Domě kultury Ostrov, v kině Alfa v Sokolově, v kině Svět v Chebu a ve Slavii v Mariánských Lázních se bude konat v úterý 24. srpna 2021.


„Festival se sice letos koná v neobvyklém termínu, ale i tak věřím, že si příznivci filmu nenechají tuto jedinečnou událost ujít. Pro ty, kteří se nemohou dostat na festivalové snímky přímo do Karlových Varů, jsme opět s organizátory akce domluvili promítání jednoho z festivalových filmů v dalších pěti místech našeho kraje. Půjde o nový norský snímek režiséra Joachima Triera s názvem „Nejhorší člověk na světě,“ který nese podtitul „Julie ve 12 kapitolách.“ Doufáme, že se divákům bude líbit a odnesou si z kina kromě filmového zážitku i kousek festivalové atmosféry,“ uvedl hejtman Petr Kulhánek.

Film Nejhorší člověk na světě je příběhem půvabné dívky, která před třicítkou experimentuje a hledá své místo v životě. Film na pomezí komedie a dramatu vtipně popisuje problematiku vztahů v životní etapě, kdy má člověk téměř nekonečné možnosti. Herečka Renate Reinsve si za ztvárnění chytré a svéhlavé Julie z festivalu v Cannes odvezla cenu pro nejlepší herečku.


Zdroj: Krajské listy Karlovarského kraje

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
MNOZIL BRASS

Hlavní zprávy

 

NetConcert Bobby Shew
weby uniweb