Držitelé karty Senior Pas se mohou zdarma zúčastnit kurzů na trénink paměti

Karlovarský kraj zve seniory z našeho regionu na tréninky paměti v rámci projektu Senior Pas 2020. Záštitu nad touto akcí, která se uskuteční ve čtyřech městech regionu, převzal hejtman Karlovarského kraje.

dezinfekce

„Kurzy jsou určené seniorům, kteří chtějí zůstat i ve vyšším věku ve formě.  Osvojí si techniky tréninku paměti, ty pak mohou pomoci oddálit nebo zmírnit stárnutí a udržet seniory v dobré psychické a mentální kondici. Navíc držitelé Senior Pasu mají účast na přednáškách zdarma,“ uvedl hejtman Karlovarského kraje Petr Kubis. 

V průběhu měsíce září se budou konat v Karlovarském kraji čtyři přednášky spojené s kurzy tréninku paměti se zaměřením na boj proti zapomínání, zpomalení stárnutí mozku, zlepšení paměti, prevenci Alzheimerovy nemoci, efektivní učení ve vyšším věku a rozvoj kreativity. Série kurzů odstartuje 8. září 2020 v Městské knihovně v Ostrově, následovat pak bude 14. 9. Horní Slavkov, 21. 9. Mariánské Lázně a 24. 9. Aš.

Senioři, kteří se chtějí kurzu zúčastnit, se musí dopředu přihlásit pomoci emailu na adresu: ales@zlepsipamet.cz, do kolonky předmětu pak uvést: Trénink paměti senior pas


Zdroj: Bc. Jitka Čmoková, tisková mluvčí Krajského úřadu Karlovarského kraje

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
ARCHIV ZPRÁV
ne 30.08.2020 19:000 +
 
UNIWEB - weby od lidí pro lidi

Hlavní zprávy