Dolní Lipina: Cyklistka byla po nehodě převezena do nemocnice v Plzni

V pondělí 8. srpna letošního roku došlo krátce po poledni poblíž Lipové na Chebsku k dopravní nehodě. Třiadvacetiletý řidič traktoru značky Deute-Fahr s připojeným přípojným vozidlem, na kterém vezl dosud nezjištěné množství zrna pšenice, vjel do zatáčky v obci Dolní Lipina a následně mělo dojít k pohybu přípojného vozidla.


Na to zřejmě řidič adekvátně nezareagoval přizpůsobením rychlosti a mělo dojít k pohybu přípojného vozidla do protisměru, jeho převrácení a samovolnému vyklopení nákladu. Přitom mělo zároveň dojít ke střetu s protijedoucí třiadvacetiletou cyklistkou. Ta byla poté se svými vážnými zraněními převezena do nemocnice v Plzni.

Třiadvacetiletý řidič traktoru se po dopravní nehodě podrobil orientační dechové zkoušce na přítomnost alkoholu, která vyšla s negativním výsledkem.

Pozemní komunikace byla po dobu vyšetřování dopravní nehody zcela uzavřena. Znovu zprůjezdněna byla opět krátce po 18. hodině.

Chebští kriminalisté ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu těžkého ublížení na zdraví z nedbalosti.

Přesná příčina a okolnosti této dopravní nehody jsou předmětem dalšího šetření.

nprap. Jakub Kopřiva


Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
Let´s Remember Chet Baker

Hlavní zprávy

 

NetConcert Monica Mancini
seo uniweb