Chodov: Vulgárně urážel svou matku, nakonec ji okradl

Sokolovští kriminalisté zahájili trestní stíhání čtyřiadvacetiletého muže z Chodova, kterého obvinili ze spáchání přečinů krádeže, výtržnictví a nebezpečného vyhrožování. Obviněný měl v pátek 11. června letošního roku od dopoledních hodin v ulicích Chodova sledovat svou sedmačtyřicetiletou matku. Poté, co žena vybrala z bankomatu finanční prostředky a nakoupila v prodejně smíšeného zboží, měl za ní čtyřiadvacetiletý muž jít a požadovat po ní, aby zastavila a dala mu peníze.

james bond net concert

Následně měl muž do ženy strčit a opět po ní požadovat finanční prostředky, což odmítala. Po chvíli měl muž ženu uchopit za ruku, vulgárně jí urážet a vyhrožovat. Také se měl pokusit udeřit jí do obličeje. Nakonec měl obviněný sebrat její igelitovou tašku, kterou při konfliktu upustila na trávník, a utéct do nedalekého parku, kde byl okamžitě zadržen policejní hlídkou.

Policejní komisař podal státnímu zástupci podnět k vydání návrhu na vzetí obviněného do vazby, což akceptoval. Na základě rozhodnutí soudu byl muž vzat do vazby.

V případě prokázání viny hrozí muži, který již byl v minulosti za krádeže pravomocně odsouzen, trest odnětí svobody až na tři roky.

nprap. Jakub Kopřiva

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
ČNSO studio

Hlavní zprávy

 

loop jazz club
weby uniweb