Chebsko: Ženě způsobil bodnořezné poranění

Kriminalisté z Odboru obecné kriminality Krajského ředitelství policie Karlovarského kraje zahájili trestní stíhání jednapadesátiletého cizince, kterého obvinili ze spáchání zvlášť závažného zločinu vraždy ve stádiu pokusu.


V pátek 22. července letošního roku měl obviněný cizinec přijet osobním automobilem ze sousedního Německa na Chebsko. Krátce před 19. hodinou měl na ulici oslovit osmatřicetiletou ženu, se kterou se v minulosti již několikrát potkal. Žena měla nastoupit do vozidla a společně měli odjet a zastavit na polní cestě. Žena měla v automobilu začít muže masírovat a přitom se mu pokusit z kapsy odcizit finanční prostředky. Muž na to měl zareagovat tak, že měl vzít nůž a ženu s ním napadnout. Tímto útokem jí měl způsobit bodnořezné poranění v horní části těla. Žena měla z vozidla okamžitě vystoupit a z místa utéct.

Se svým vážným zraněním byla poté žena ošetřena v nemocnici, kde byla následně i hospitalizována.

Kriminalisté se začali případem zabývat a v pátek 5. srpna cizince zadrželi. Policejní vrchní komisař podal státnímu zástupci podnět k vydání návrhu na vzetí obviněného do vazby, který jej akceptoval. Na základě rozhodnutí soudu byl cizinec vzat do vazby.

V případě prokázání viny hrozí muži trest odnětí svobody na deset až osmnáct let.

nprap. Jakub Kopřiva


Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
Velikáni filmové hudby

Hlavní zprávy

 

NetConcert George Duke Band
seo uniweb