Chebsko: Mladíci poničili vše, co jim cestou domů přišlo pod ruku

Začátkem března tohoto roku v malé obci na Chebsku se měla dvojice mladíků dopouštět výtržnosti. V brzkých ranních hodinách při své cestě domů měli poničit zdejší okolí. Počínat si tak měli nejprve v prostoru zahrádkářské kolonie, kde z dřevěného oplocení vytrhali téměř deset dřevěných planěk.

zprávy uniweb weby

U další zahrádky měli kameny poničit skleník sedmasedmdesátiletého muže. Dále měli během své cesty převrátit a tím poničit několik laviček a kontejnerů na tříděný odpad a jeden odpadkový koš dokonce vytrhnout a hodit do potoka. Mladým mužům to zřejmě nestačilo a ve své výtržnosti pokračovali dále. Jejich pozornost také upoutali tři zaparkovaná vozidla. Například u jednoho z automobilů měli utrhnout stěrač, za pomocí kterého měli rozbít zadní okno jiného vozu. Celkově tak způsobili škodu ve výši kolem 15 tisíc korun.

Chebští kriminalisté zahájili trestní stíhání mladistvého a osmnáctiletého muže. Mladistvého muže obvinili ze spáchání provinění výtržnictví a pokračujícího provinění poškození cizí věci, přičemž v případě prokázání viny mu hrozí trest odnětí svobody až na jeden rok. Osmnáctiletého muže obvinili ze spáchání pokračujících přečinů výtržnictví a poškození cizí věci. V případě prokázání viny mu tak může hrozit až dvouletý pobyt ve vězení.


nprap. Eva Valtová

Fotogalerie

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
The Loop Jazz Club

Hlavní zprávy

 

seo uniweb