Chebské dvorky 2020 začnou ve čtvrtek

V pořadí již 18. ročník open air festivalu Chebské dvorky, který pořádá za finanční podpory města zdejší Galerie 4, se uskuteční v termínu od čtvrtka 11. do soboty 13. června. Bude to sice s ohledem na opatření proti šíření onemocnění covid-19 v o něco menším rozsahu než v předchozích letech, příznivci umění si ale i tak určitě přijdou na své.


Dvory, zahrady, uličky a zákoutí historického centra Chebu se na tři dny promění v jednu velkou galerii pod širým nebem. Výstavy a prezentace designové tvorby budou probíhat na 22 místech. Na zdech, plotech i zábradlích, ve vzduchu i na zemi budou k vidění fotografie, malby, grafické práce, kresby a prostorové instalace. Těšit se můžete na výtvarné a fotografické projekty mladých tvůrců, studentů a uměleckých seskupení, na obrazy a fotografie profesionálů i nadaných amatérů, na prezentace nezávislých designerů.

Chybět tentokrát bude doprovodný program zahrnující koncerty, divadelní představení, filmové projekce nebo tvůrčí díly. Organizátoři i tak věří, že si „covidový“ 18. ročník festivalu přesto užijete a probudí vás ze čtvrtletní kulturní abstinence.

Více na webu www.chebske-dvorky.cz


Zdroj: město Cheb


Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
weby uniweb

Hlavní zprávy

 

Uniweb weby
seo uniweb