Cheb: Parkoviště na Zlatém vrchu je již dokončeno

Projekt s názvem Parkoviště Zlatý vrch uhelna je již dokončen. Výstavba parkoviště byla společnou investicí města Cheb a společnosti Terea Cheb s.r.o. Byla provedena demolice ocelové haly – bývalé uhelny, na jejímž místě vzniklo nové parkoviště a zároveň došlo k úpravě napojení na Dvořákovu ulici.


Na samotném parkovišti je k dispozici 72 placených míst, další dvě bezplatná parkovací místa přibyla na sousední komunikaci, která se v souvislosti s řešením dopravního napojení nového parkoviště musela upravit. Celé parkoviště bude pod dohledem městského kamerového systému. Jedná se o zpoplatněná parkovací místa, jejichž správu bude zajišťovat spol. TEREA Cheb s.r.o. a bude určeno pro osobní automobily a dodávková vozidla. Celkové náklady na vybudování parkoviště jsou 10,5 mil. Kč včetně DPH.

Dále bude výhledově možno si dokoupit služby spojené s nabíjením elektromobilu a zastřešené stání – car point.

Cena za parkovací místo a měsíc je stanovena na 1000,- Kč vč. DPH,

u rozšířených parkovacích míst pro SUV/dodávky pak 1100,- Kč vč. DPH.

Pokud tedy máte zájem o zajištění parkování na novém rezidenčním parkovišti, vyplňte formulář zde: http://www.terea-cheb.cz/index.php/sprava-nemovitosti/parkoviste.

Vyplněním vašeho jména, telefonního a emailového spojení a informací o zájmu o nabíjení elektromobilu můžete uvézt i prostřednictvím e-mailu: parkovani@terea-cheb.cz

Pozor, zbývá už jen malý počet volných parkovacích míst.

Zdroj: Město Cheb


Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
weby uniweb

Hlavní zprávy

 

Uniweb weby
seo uniweb