Cheb: Město ocenilo nejúspěšnější sportovce za rok 2021

V Kulturním centru Svoboda se v úterý uskutečnilo tradiční slavnostní vyhlášení nejlepších sportovců města za rok 2021. Ocenění se rozdávala v řadě kategorií, od jednotlivců přes kolektivy až po trenéry a funkcionáře.


A kteří sportovci byli v roce 2021 nejúspěšnější?

KOLEKTIVY

Mládež

SKP Union Cheb - klub atletiky:

Štafeta Jan Šmrha, Jan Šebo, Václav Zýka, Daniel Vaidiš - 4. místo na MČR v běhu na 4 x 400 m

Štafeta Kateřina Hynková, Monika Šebestová, Tereza Speierlová, Viktorie Babyncová - 5. místo na MČR v běhu na 4 x 400 m

PROFI SPORT Cheb:

Patrik Němec, Jan Zůna - 3. místo na MČR v duatlonu v závodě družstev

Dospělí

STIGA HOCKEY CLUB Cheb:

Družstvo Miloslav Kubica, Jiří Vácha, Jiří Kropáček, Michal Mašika, Stanislav Srba, Josef Gruncl, Jan Kubica - 5. místo na MČR ve stiga hokeji

Jachtklub Cheb:

Markéta Jindřichová, Jana Veselá - 1. místo na ME lodní třídy Fireball v kategorii žen

Sportovní klub stolního tenisu Cheb:

Extraligové družstvo SKST Cheb - 3. místo v extralize stolního tenisu

JEDNOTLIVCI

Mládež

Tenisklub Cheb:

Matěj Pánik - 2. místo na MČR ve čtyřhře

Jachtklub Cheb:

Zuzana Cintlová - 3. místo na MČR v lodní třídě Optimist v kategorii mladších žaček

TJ Lokomotiva Cheb - oddíl sportovní gymnastiky:

Vojtěch Daňko - 1. místo na MČR starších žáků v šestiboji družstev, 4. místo v šestiboji jednotlivců, 2. místo v povinných sestavách

SKP Union Cheb - klub atletiky:

Daniel Vaidiš - 3. místo na MČR v běhu na 800 m

Radioelektronika Cheb - oddíl rádiového orientačního běhu a orientačního běhu:

Albert Plevný - 1. místo na ME žáků a dorostu, 3x 1. místo na MČR

Kristýna Novotná - 1. místo na ME žáků a dorostu

Žaneta Fryšová - 3x 1. místo na MČR

Barbora Doubravová - 1. místo na ME žáků a dorostu, 1. místo na MČR

Andrea Fryšová - 1. místo na ME žáků a dorostu, 1. místo na MČR

Ondřej Nikodém - 1. místo na MČR

PROFI SPORT Cheb:

Filip Novák - 2. místo na MČR v duatlonu 

Alena Srogoňová - 3. místo na MČR v triatlonu 

TJ Lokomotiva Cheb - oddíl vzpírání:

Stanislav Pastorek - 3. místo na MČR juniorů

Zdeněk Vrbka - 3. místo na MČR juniorů

TJ MG Cheb (minigolf):  

Tomáš Dvořák - 2. místo na MČR v kategorii žáků

Tomáš Cheníček - 4. místo na MČR v kategorii juniorů 

Jolana Nečekalová - 2. místo na MČR v kategorii žákyň

Dospělí

Radioelektronika Cheb - oddíl rádiového orientačního běhu a orientačního běhu:

Daniela Trpáková - 2. místo na ME, 2x 1. místo na MČR

Caurus Egra - český discgolfový spolek:

Jiří Brožek - 1. místo na MČR v kategorii master

STIGA HOCKEY CLUB Cheb:

Miroslava Horáková - 3. místo na MČR ve stiga hokeji v kategorii žen

VETERÁNI

Radioelektronika Cheb - oddíl rádiového orientačního běhu a orientačního běhu:

Blanka Adámková - 1. místo na ME

Alenka Pátková - 3x 1. místo na ME

Miroslav Vlach - 1. místo na ME

Jachtklub Cheb:

Zdeněk Gebhart - 1. místo na ME Masters v kategorii nad 60 let

STIGA HOCKEY CLUB Cheb:

Daniel Hrachovec - 4. místo na MČR ve stiga hokeji v kategorii nad 40 let

Josef Gruncl - 4. místo na MČR ve stiga hokeji v kategorii nad 55 let

SPORTOVNÍ FUNKCIONÁŘI

Okresní kolegium AVZO - TSČ Cheb:

Petr Fiala - dlouhodobě se věnoval výchově sportovců a propagaci sportovní střelby, je trenérem a rozhodčím sportovní střelby 1. třídy, do roku 2020 vykonával ve své střelecké organizaci funkci předsedy

TRENÉŘI

SKP Union Cheb - klub atletiky:

Olga Meiserová - v klubu se věnuje předžactvu, má na starosti 60člennou skupinu malých atletů a atletek

Sportovní klub stolního tenisu Cheb:

Petr Gavlas - úspěšně vede extraligové družstvo mužů

TJ Lokomotiva Cheb:

Josef Domčík - je členem TJ 42 let, od roku 1995 trénuje volejbalovou mládež, od roku 2005 se zapojil do cvičení rodičů a dětí, 8 let je předsedou oddílu a členem výkonného výboru TJ


Zdroj: Město Cheb


NetConcert Angelique Kidjo

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
PolyMedia

Hlavní zprávy

 

NetConcert Bobby Shew
seo uniweb