ČD zastaví některé spoje a některé pak nahradí autobusová doprava

Dnes v noci se zastaví také přeshraniční železniční osobní doprava mezi Karlovarským krajem a Německem. Jde o jedno z opatření, která souvisejí s vyhlášením nouzového stavu Vládou ČR

dezinfekce

Vlaky Českých drah z našeho kraje přeruší provoz do SRN o půlnoci z pátku 13. března na sobotu 14. března, dopravce GW Train Regio a.s. zavádí toto opatření od 13. března 23:00 hodin:

Opatření České dráhy v regionální dopravě v Karlovarském kraji :
Trať 142 Karlovy Vary d.n. - Johanngeorgenstadt 

Všechny vlaky nebudou jezdit v úseku Potůčky - Johanngeorgenstadt. V úseku Karlovy Vary d.n. - Potůčky platí jízdní řád ČD.

Trať 147 Cheb - Vojtanov - Plesná - (Bad - Brambach)
Všechny vlaky nebudou jezdit v úseku Plesná - Bad Brambach. V úseku Cheb - Vojtanov - Plesná budou vlaky nahrazeny náhradní autobusovou dopravou dle jízdního řádu ČD.

Trať 148 Cheb - Aš - Selb- Plössberg - (Hof) a Aš - Aš-město - Hranice v Čechách
Všechny vlaky nebudou jezdit v úseku Aš - Selb-Plössberg. V úseku Cheb - Aš - Aš-město - Hranice v Čechách platí jízdní řád ČD.

Trať 179 Cheb - Schirnding - (Marktredwitz)
Všechny vlaky nebudou jezdit v úseku Cheb - Schirnding. Cestující na zastávky Cheb-Skalka a Pomezí nad Ohří použijí autobusy MHD.

Opatření GW Train Regio:
Všechny vlaky ze Sokolova směr Kraslice – Zwotental budou končit v Kraslicích a odtud budou rovněž vypravovány zpět do vnitrozemí. Přeshraniční doprava bude do odvolání zastavena.Zdroj: facebookové stránky Karlovarského kraje


Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
ARCHIV ZPRÁV
13.03.2020 13:10
0 +
 

Hlavní zprávy