Blíží se uzávěrka přihlášek do soutěže Zlatý erb

Obce, města i regiony mohou opět soutěžit o nejlepší webové stránky a elektronické služby. Populární soutěž Zlatý erb, kterou pořádá spolek Český zavináč ve spolupráci s jednotlivými kraji, se letos koná již po dvaadvacáté. Přihlášky lze odevzdávat až do pátku 31. ledna do 14 hodin.


Na vítěze krajského kola čekají hodnotné ceny a postup do celostátního finále, včetně volného vstupu na konferenci ISSS v Hradci Králové.

Krajského kola soutěže Zlatý erb se mohou zúčastnit města a obce  se svými oficiálními webovými stránkami, elektronickými službami a turistickými webovými prezentacemi.

„Smysl soutěže spočívá nejen v porovnávání webů, ale i ve vzájemném předávání si důležitých informací, které vedou k jejich dalšímu rozvoji. Díky novým poznatkům pak mohou jejich provozovatelé vylepšovat poskytované služby i komunikaci s občany, což je obzvláště v dnešní době nesmírně důležité,“ uvedl radní pro oblast regionálního rozvoje, projektového řízení a informatiky Josef Janů.

Hlavní ceny budou v krajském i celostátním kole uděleny v kategoriích - nejlepší webové stránky města, nejlepší webové stránky obce a Smart city a nejlepší elektronická služba. V celostátním kole pak bude předána také Cena ministryně pro místní rozvoj za nejlepší turistickou prezentaci. Kromě měst a obcí o ní mohou soutěžit i kraje, organizace turistického managementu a turistické atraktivity, jako jsou například hrady a zámky či muzea. Formulář přihlášky do soutěže včetně propozicí najdete na webové stránce www.zlatyerb.cz.

Porota zahájí hodnocení krajských kol 3. února, přičemž slavnostní předání cen se uskuteční v průběhu března. Vítězové jednotlivých kategorií pak postupují do celorepublikového finále, které proběhne 20. dubna v rámci programu konference ISSS v Hradci Králové. Do předchozího 21. ročníku soutěže se aktivně zapojily obce, města a regiony z celé České republiky. Poroty vybíraly ze 435 webových stránek a projektů včetně elektronických služeb. Oficiální záštitu poskytly Ministerstvo pro místní rozvoj ČR, Ministerstvo vnitra ČR, Asociace krajů ČR, Svaz měst a obcí ČR a Sdružení místních samospráv ČR.

O konání této soutěže jsme vás již informovali zde.


Zdroj: Krajské listy Karlovarského kraje

NetConcert George Duke Band

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
Hollywood Voices

Hlavní zprávy

 

NetConcert Music by Frank Zappa
seo uniweb