ZPRÁVY AKTUALITY Karlovarský kraj

Karlovarský kraj: Zprávy 03. týdne 2022 (TV Západ)

Vysílání 17.01.2022 - 21.01.2022 1. Karlovy Vary: V nemocnici začne demolice i rekonstrukce (TV Západ) 2. Cheb: Vánoční trhy bez otevřených stánků skončily (TV Západ) 3. Sokolov: Na Michalu vzniká první placené parkoviště (TV Západ) 4. Region: To byl rok 2021 – duben až červen (TV Západ)

0

Včera

Sokolov: Fotbalisté darovali krev a plazmu

Hráči A týmu FK Baník Sokolov, hráči U19, členové realizačního týmu a vedení sokolovského klubu nežijí pouze fotbalem. Vědí, kde je třeba pomoci, a tak se vydali darovat krev a plazmu do Dárcovského centra Nemocnice Sokolov. A vyzývají další sportovce: "Přidejte se k nám!"

0

Včera

Karlovy Vary: Marie Haaková oslavila 105. narozeniny

Paní Marie Haaková oslavila 105. narozeniny. Od Karlovarského kraje k ní doputovalo blahopřání, květina a dárkový koš plný dobrot.

0

Před 2 dny

Chebský hrad navštívilo loni 46 tisíc turistů

V nedávno skončeném roce Chebský hrad navštívilo, navzdory covidové epidemii, která nás sužuje již druhou sezónu, více jak 46 000 turistů všech věkových kategorií a to jak z tuzemska, tak ze zahraničí. Z cizinců jako obvykle převažovali němečtí návštěvníci, kteří chebskou falc, především díky její historii, jež je spojena s rodem Štaufů, navštívili. Oproti prvnímu „covidovému“ roku 2020 přijelo bezmála o 5 000 turistů více.

0

Před 3 dny

Karlovarský kraj: Archivní zprávy 02. týdne 2022 (TV Západ)

Vysílání 14.01.2022 - 17.01.2022 Před 20 lety 1. 2002 – Sokolov: Sdružení obcí Sokolov západ řeší darovací daň (TV Západ) 2. 2002 – Cheb: Tříkrálový průvod tvořilo tisíc koledníků (TV Západ) 3. 2002 – Kynšperk: Bude místní betlém kulturní památkou? (TV Západ)

0

Před 4 dny

Cheb: Lidé bez domova vyhazují odpad z kontejnerů

Městská policie aktuálně v Chebu řeší „necivilizovaný“ nešvar dnešní doby. Tento nešvar se týká vyhazování směsného odpadu z kontejnerů, které jsou umístěny po celém městě. Vyhazování provádí ve většině případů nepřizpůsobiví lidé bez domova, kteří bývají pod vlivem nejenom drog, ale i alkoholu.

0

Před 4 dny

Ostrov: Zástupci střední průmyslové školy se dostali do finále Robosoutěže

13. ročník Robosoutěže Fakulty elektrotechnické ČVUT Praha vyvrcholil v pátek 17. prosince 2021 finálovým bojem. Klání středoškolských a univerzitních týmů se účastnili i dva zástupci Střední průmyslové školy Ostrov. Domů přivezli dvě medaile. Tým E4 ve složení Theodor Bonifác Holubec a Jáchym Horák stříbro a PIKOBOTI (Daniel Maška, Tomáš Vocilka a Antonín Petřík) bronz. Kromě hodnotných cen od sponzorů získali všichni finalisté jistotu přijetí na FEL ČVUT.

0

Před 5 dny

Cheb: Další mega nápad je hotový

Mega houpačka navrhovatelky paní Alice Vaculové již slouží veřejnosti. Houpačka je umístěna v lesoparku v prostoru bývalé plovárny nad přehradou Skalka a vhodně doplňuje herní prvky rozmístěné v této lokalitě.

0

Před 5 dny

Region: Střední školy nabídnou 3437 volných míst pro studenty

Rada Karlovarského kraje vydala doporučení pro nastavení kritérií přijímacího řízení pro obory vzdělávání s maturitní zkouškou pro školní rok 2022/2023 a také odsouhlasila záměry počtu přijímaných uchazečů do prvních ročníků jednotlivých oborů vzdělávání středních a vyšších odborných škol zřizovaných krajem.

0

Před 5 dny

Region: To byl rok 2021 – leden až březen (TV Západ)

Podívejte se na souhrn prvních tří měsíců roku 2021 v našem kraji.

0

Před 5 dny

Cheb: Starosta udělil Ocenění osobnostem za přínos městu Cheb za rok 2021

Každoročně uděluje starosta města u příležitosti slavnostního Novoročního přijetí Ocenění osobnostem za přínos městu Cheb. Letošní pandemická situace opět nedovoluje pořádání této akce, a proto se uskuteční setkání oceněných osobností v době tomu příhodné.

0

Před 6 dny

Krajské letiště v Karlových Varech bude mít novou jednatelku

Společnost Letiště Karlovy Vary s.r.o., bude mít nové vedení. Rozhodla o tom Rada Karlovarského kraje na základě doporučení komise ve výběrovém řízení. Jednatelkou letiště se stane Alice Justina Undus, která dosud působila jako viceprezidentka společnosti AERO Vodochody AEROSPACE a. s.

0

Před 6 dny

Cheb: Denní stacionář v Dlouhé zahájil činnost (TV Západ)

V pondělí 3. ledna proběhlo v Chebu slavnostní zahájení provozu denního stacionáře v Dlouhé ulici č. 14. Zařízení, které je určeno osobám od 27 let věku výše s chronickým nebo mentálním, či případně kombinovaným postižením a navazuje na činnost Denního stacionáře Mája, jež se věnuje dětem.

0

Před 6 dny

Region: Startuje 9. ročník výtvarné soutěže pro seniory

Hejtman Karlovarského kraje vyhlašuje devátý ročník výtvarné soutěže s názvem „Věk pro nás není překážkou“. Zapojit se mohou senioři od 60 let, kteří žijí v Karlovarském kraji.

0

Před týdnem
3. Koncert ČNSO