ZPRÁVY AKTUALITY Karlovarský kraj

Cheb: Střet tří vozidel

V Chebu, v ulici Pražská, došlo k dopravní nehodě bez zranění - střet tří vozidel. Buďte v tomto místě obezřetní.

0

Dnes

Karlovy Vary: Zítra se opět konají farmářské trhy

Produkty vrcholící letní sezóny budou vévodit pátečním farmářským trhům, které městská společnost KV City Centrum pořádá tradičně u objektu Tržnice ve Varšavské ulici v Karlových Varech. Své zboží nabídnou tradiční pěstitelé a producenti, chybět ale tentokrát bude chlazená drůbež od Františkových Lázní.

0

Dnes

Kontroly SZPI prokázaly nejen nevyhovující vzorky ledů do nápojů

V souvislosti s vrcholící sezónou prodeje zmrzlin a chlazených nápojů kulminují i kontroly Státní zemědělské a potravinářské inspekce (SZPI) uvedeného sortimentu. Inspektoři se mj. zaměřují na dodržování bezpečnostních a jakostních parametrů u kopečkových i točených zmrzlin a ledů do nápojů, a to včetně kontrol zařízení na jejich přípravu. Kontroly inspektoři realizovali zejména v cukrárnách a dalších provozovnách společného stravování.

0

Dnes

2010 – Cheb: Pěší zóna byla slavnostně otevřena (4109) (TV Západ)

Slavnostní otevření chebské pěší zóny proběhlo minulé pondělí přímo v místech, kde se den předtím ještě pracovalo. Na zbrusu nové dlažbě v prostorách před nákupním centrem se kromě zástupců radnice sešli také zástupci architektů, autor Brány času i dodavatelských firem.

0

Dnes

Region: Nová brožura upozorňuje na online závislosti (TV Západ)

Žáci základních škol v regionu, pedagogové i rodiče budou mít od začátku školního roku 2020/2021 k dispozici novou příručku s názvem „Závislost na videohrách a finanční nástrahy, které videohry obsahují“. Publikaci připravil Odbor bezpečnosti a krizového řízení Krajského úřadu Karlovarského kraje.

0

Včera

Karlovarský kraj nebude vyhlašovat nejlepší sportovce za rok 2019

Rada Karlovarského kraje rozhodla o zrušení ankety „Nejlepší sportovec Karlovarského kraje za rok 2019.“ Ačkoliv byla nominace v roce 2020 spuštěna, slavnostní vyhlášení se neuskuteční, a to na základě vývoje epidemiologické situace v souvislosti s onemocněním COVID-19.

0

Včera

Bečov: Na hradě proběhlo taktické cvičení hasičů

Nehořelo!! Dne 10.8.2020 proběhla zkouška - jednotky HZS KK Toužim a SDH Bečov nad Teplou se zúčastnily taktického cvičení na zkoušku suchovodu v Pluhovském paláci a vyzkoušely pokrytí účinného hašení na střechu hradu. Hrad a zámek Bečov je modelovým pracovištěm HZS Karlovarského kraje.

0

Včera

Nejdek: V Nádražní ulici došlo k dopravní nehodě

V Nejdku, v Nádražní ulici došlo k dopravní nehodě bez zranění - střet dodávky pošty s jízdním kolem - tříkolka. S opatrností průjezdné.

0

Včera

Cheb: Odstavená vozidla nezpůsobilá k provozu budou odtažena

Odstavená vozidla, která jsou technicky nezpůsobilá k provozu, budou odtažena z pozemků města Cheb, viz novela zákona č. 162/2020 Sb.

0

Před 2 dny

Cheb: Střet osobního vozidla s chodcem

V Chebu, v ulici Pražská došlo k dopravní nehodě se zraněním - střet osobního vozidla s chodcem. Na místě PČR a RZS.

0

Před 2 dny

Cheb - Háje: Hasičům ze hřiště zmizela nová lavička

Dobrovolní hasiči z Hájů přejí novému majiteli krásné lavičky plnou spokojenost s jejím užíváním.

0

Před 2 dny

Cheb: Na letiště se vrací Letecký den

Po třech letech se o víkendu 22. a 23. srpna bude na chebském letišti konat tradiční Letecký den. Těšit se můžete na elitní české i světové piloty, na moderní i historická letadla.

0

Před 2 dny

Teplá: Pozor! U města havaroval kamion převážející dřevo

Na silnici 198 u Teplé, okres Cheb, došlo dnes cca v 10:30 hodin k dopravní nehodě - havaroval zde kamion převážející dřevo. Na místě IZS. Komunikace je uzavřena. Nehoda by se měla šetřit až do 15:25 hodin.

0

Před 2 dny

Cheb: Střet nákladního vozidla s osobním

V Chebu, v ulici Ašská došlo k dopravní nehodě bez zranění - střet nákladního vozidla s osobním. Na místě PČR.

0

Před 2 dny
region plzen