ZPRÁVY AKTUALITY Karlovarský kraj

Sokolov: Dětské hřiště v Mánesově získá další prvky (TV Západ)

Nové dětské hřiště v hodnotě kolem dvou milionů korun, které vzniká v sokolovské Mánesově ulici, bude doplněno o další herní prvky za zhruba 600 tisíc korun. Tři herní zóny budou koncipovány podobně jako fungující hřiště U velryby na Vítězné.

0

Před 2 dny

Region: Hasiči pomáhali Českému Švýcarsku (TV Západ)

Hasiči z Karlovarského kraje pomáhali jako mnozí další se zvládáním obřích požárů v Národním parku České Švýcarsko. Události, které sledovala celá republika a jež se dostaly i do světových médií, nakonec skončily po dvaceti dnech o uplynulém víkendu.

0

Před 2 dny

Chodov: Město připravuje novou zahrádkářskou osadu

Novu zahrádkářskou kolonii připravuje Chodov. Vzniknout má na volném prostranství za ulicí Vančurova. V první etapě chce město nabídnout k prodeji 20 až 25 pozemků na zahrádky.

6

Před 3 dny

Sokolov: Kufříčky a další dárky potěší prvňáčky i jejich rodiče

Tradiční pestrobarevné kufříky se školními pomůckami dostanou téměř tři stovky malých školáků, kteří nastoupí 1. září do prvních tříd sokolovských základních škol. Ale to není všechno, mohou se těšit ještě na další praktické dárky od společnosti Penta Hospitals CZ, které předala starostce Renatě Oulehlové ředitelka sokolovské nemocnice Jitka Bureš Samáková.

3

Před 3 dny

Cheb: Šance uzavřela rekonstrukce

Z důvodu rekonstrukce vstupního objektu, jímž vedla prohlídková trasa do barokního podzemí v předhradí naší štaufské falce, je toto podzemí bohužel na dobu neurčitou nepřístupno!

4

Před 3 dny

Karlovarský kraj: Zprávy 33. týdne 2022 (TV Západ)

Vysílání 15. 08. 2022 - 19. 08. 2022 1. Region: Hasiči pomáhali Českému Švýcarsku (TV Západ) 2. Sokolov: Dětské hřiště v Mánesově získá další prvky (TV Západ) 3. Cheb: Nová kniha ukazuje to nejzajímavější z města (TV Západ)

2

Před 4 dny

Sokolov: Přednáška objasní, jak si co nejlépe poradit s dluhy

Především aktuálnímu dění v dluhové problematice je věnována přednáška pro veřejnost pořádaná Městskou knihovnou Sokolov společně s organizací Pomoc v nouzi. Koná se ve středu 17. srpna od 17 hodin v přednáškovém sále Městské knihovny Sokolov na Starém náměstí a vstup je zdarma.

2

Před 4 dny

Region: Kvůli suchu je zapotřebí šetřit s vodou

Kvůli aktuálnímu nedostatku vody respektujte prosím, že se v konkrétních oblastech nesmí v současné době napouštět bazény, zalévat zahrady a mýt automobily vodou z vodovodního řadu. Je však rovněž třeba výrazně omezit užívání vody z říček, potoků a podobných vodních zdrojů.

3

Před 5 dny

Proč navštívit Pivní hotel a lázně v Nepomuku? Tady je několik důvodů, které vás přesvědčí

Pivní hotel a lázně, jak už název napovídá, slibují relax a odpočinek spojený s pivem. Návštěva pivních lázní, kromě příjemného odreagování, s sebou nese také pozitivní zdravotní účinky.

0

Před 5 dny

Region: Stavební práce na mostech u Kfel jsou zastaveny

Na hlavním tahu z Karlových Varů na Plzeň byly zastaveny stavební práce na dvou mostech u obce Kfely na silnici I/20. Důvodem je insolvenční řízení, v němž se společnost Raeder & Falge s.r.o., jakožto zhotovitel stavby nachází.

5

Před 5 dny

Sokolov: Žáci z Centrálky se ve světě neztratí

Jazyky na Základní škole Rokycanova prostě jedou a nejinak tomu jistě bude i ve školním roce 2022/2023. Díky svým znalostem cizích řečí se žáci z Centrálky ve světě neztratí. Co nás vede k tomuto konstatování? V závěru minulého školního roku se na Centrálce konaly jazykové testy, již tradiční Cambridgeské zkoušky z angličtiny, a žáci si v nich vedli více než dobře.

4

Před 6 dny

Karlovarský kraj: Archivní zprávy 32. týdne 2022 (TV Západ)

Vysílání 12. 08. 2022 - 15. 08. 2022 Před 20 lety 1. 2002 – Sokolov: Chystá se projekt cyklostezky podél Ohře (TV Západ) 2. 2002 – Cheb: Nově nabytou Bismarckovu věž chce město opravit (TV Západ) 3. 2002 – Zlatá: Policisté zadrželi čtveřici ozbrojených lupičů (TV Západ)

4

Před týdnem

Sokolov: Pořádání letních táborů je chvályhodným počinem

Sokolovské základní školy připravily pro letní měsíce červenec a srpen téměř tři desítky příměstských táborových turnusů včetně pěti pobytových (dalších deset turnusů potom nachystal Dům dětí a mládeže Sokolov).

4

Před týdnem

Cheb: Dobrovolní hasiči mají nové vozidlo

Nové hasičské auto v provedení VEA – velitelský automobil, které bude sloužit při mimořádných událostech, ke kterým je jednotka povolána jako součást IZS integrovaného záchranného systému a hlídkové činnosti jednotky sboru dobrovolných hasičů Cheb-Háje.

2

Před týdnem
Clarinet Factory