2013 – Cheb: Byli vyhlášeni sportovci roku (TV Západ)

V prostorách obřadní síně chebské radnice se uskutečnilo tradiční slavnostní vyhlášení nejlepších sportovců města za rok 2012. Ocenění se z rukou místostarosty Vladimíra Hartmanna rozdávala v řadě kategorií, od jednotlivců přes kolektivy až po veterány či trenéry a funkcionáře.


A kteří sportovci byli v tomto roce nejúspěšnější?

KOLEKTIVY

Mládež

Sportovní klub Poohří Union Cheb - klub atletiky:

Štafeta starších žákyň - Sára Janušková, Nikola Desenská, Markéta Petrikovičová, Soňa Vejražková - 2. místo na mistrovství ČR

Tenis klub Cheb:

A družstvo mladších žáků - 1. místo na přeborech sportovních svazů

Dospělí

TJ MG Cheb, o.s. (minigolf):   

smíšené družstvo 2. ligy: František Nečekal st., Václav Placr, Tomáš Bureš, Karel Soustružník, Jiří Gut, Ondřej Kocum, Boris Svoboda - vítězství ve 2. lize a postup do 1. ligy

JEDNOTLIVCI

Mládež

Radioelektronika Cheb - oddíl rádiového orientačního běhu: 

Daniela Trpáková - 1. místo na mistrovství ČR na krátké trati a ve sprintu

Michaela Kučová - 2. místo na mistrovství ČR na krátké trati

Tereza Synková - 1. místo na mistrovství ČR ve sprintu a na klasické trati

Kateřina Papežová - 1. místo na mistrovství ČR na krátké trati

Sportovní klub Poohří Union Cheb:

Sára Janušková - 2. místo na halovém mistrovství ČR žactva v běhu na 300 m a zisk dalších 3 mistrovských medailí

David Richter - 3. místo na mistrovství ČR žactva v běhu na 300 m

Tenis klub Cheb:

Matěj Pánik - 3. místo na mistrovství ČR ve čtyřhře

TJ OLYMPIONIK Cheb:

Petr Fiala - cyklistika - 1. místo na mistrovství ČR ve stíhačce družstev na dráze

Přemysl Novák - horská kola - 5. místo na mistrovství ČR

TJ MG Cheb, o.s.:

Boris Svoboda - 2. místo na juniorském mistrovství ČR Junior Trophy

PSK Cheb 96:

Zdenka Kozáková - 3. místo na mistrovství ČR ve střelbě dorostenek ze vzduchové pistole

Denisa Bezděčná - 5. místo na mistrovství ČR ve střelbě mladších dorostenek ze vzduchové pistole

Jakub Pluhař - 3. místo na mistrovství ČR ve střelbě mladších dorostenců ze vzduchové pistole

Barbora Kozáková - členka družstva dorostenek, které získalo 2. místo na mistrovství ČR ve sportovní střelbě

Jachtklub Cheb:

Michaela Zárubová - 2. místo na mistrovství ČR juniorů v lodní třídě Evropa

Štěpán Novotný - 2. místo na mistrovství ČR juniorů v lodní třídě Laser Standard

TJ AGRO CHEB:

Karolína Šimáčková - 1. místo na mistrovství ČR mladých jezdců v drezůře

TJ Lokomotiva Cheb - oddíl vzpírání:

Jiří Šollar - 3. místo na mistrovství ČR starších žáků a 1. místo na mezinárodním turnaji v Lochenu

Václav Manhart  - 1. místo na mistrovství ČR juniorů do 20 let

Dominika Lokingová - 1. místo na mistrovství ČR juniorek do 23 let a 2. místo v kategorii žen

Stanislav Pastorek - 4. místo na mistrovství ČR starších žáků, ačkoliv patří do kategorie mladších žáků

Dospělí

Radioelektronika Cheb:

Eliška Kuncová - 1. místo na mistrovství ČR v klasice

STIGA HOCKEY CLUB CHEB:

Iva Mašková - stolní táhlový hokej - 2. místo na mistrovství Evropy v Lotyšsku v kategorii žen

Sportovní klub vozíčkářů západočeského regionu Cheb:

Miroslav Hrbek - 4. místo na mistrovství světa v Hamaru ve sledge hokeji

TJ MG Cheb, o.s.:

Ing. František Nečekal - 1. místo v absolutním pořadí i kategorii mužů na žebříčku Čech 2012

Univerzitní sportovní klub Akademik, o.s.:

Jakub Kršňák - mistr ČR v triatlonu do 23 let, 4. místo v absolutním pořadí

Pavel Santo - mistr Evropy v terénním triatlonu na Sardinii, 4. místo na mistrovství světa na Havaji

TJ AGRO Cheb:

Martin Gössl - 1. místo na mistrovství ČR v závodech spřežení, zároveň je na 2. místě žebříčku světového poháru

TJ Lokomotiva Cheb:

Ladislav Lipták - kuželky - umístil se 5x na 1. místě v několika soutěžích, dosáhl nejlepšího průměru 502 kuželek

VETERÁNI

Radioelektronika Cheb:

JUDr. Miroslav Vlach - 2. místo na mistrovství světa v soutěži družstev

TRENÉŘI, FUNKCIONÁŘI

Sportovní klub Poohří Union Cheb:

Jacek Přibáň - funkcionář klubu, místopředseda krajského ČSTV,  místopředseda Českého atletického svazu a dlouholetý úspěšný trenér

Tělocvičná jednota Sokol Cheb:

Marie Francková - dlouholetá obětavá funkcionářka, která v únoru oslaví 70. narozeniny

Tenis klub Cheb:

Jiří Nový - zástupce trenéra TSM, má velký podíl na vzniku Tréninkového střediska mládeže

PSK Cheb 96:

Vladimír Získal - dlouholetý trenér, jehož svěřenci se pravidelně umisťují na čele krajských i republikových soutěží ve střelbě

TJ AGRO Cheb:

Ing. Tomáš Večeřa - přes 20 let je předsedou TJ, oceněn u příležitosti 60. narozenin

TJ Lokomotiva Cheb:

Josef Mošna - legenda chebského juda, dlouholetý předseda oddílu, oceněn u příležitosti 70. narozenin

Jiří Svárovský - dlouholetý úspěšný trenér juda mládeže i dospělých, oceněn u příležitosti 50. narozenin

Růžena Gottfriedová - cvičitelka žen a nejmladších dětí v oddíle ASPV, oceněna u příležitosti 80. narozenin

NetConcert George Duke Band

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář

Další články z rubriky

Eastwood Symphonic

Hlavní zprávy

 

NetConcert George Duke Band
seo uniweb