2004 – Cheb: Hokejisté hostili karlovarskou Mattoni a Vřesovou (TV Západ)

Chebský zimní stadion byl minulý čtvrtek svědkem duelu prvního s druhým týmem krajského přeboru. Domácí hokejisté hostili vedoucí karlovarskou Mattoni a chtěli jí oplatit porážku 2:7 z nedávného zápasu v lázeňském městě.

Úvod utkání se ale domácím hráčům příliš nevyvedl a ve čtrnácté minutě už prohrávali 0:2. Dramatickou zápletku přinesla závěrečná třetina. Domácím se díky trefám Nového a Slunéčka podařilo snížit až na 2:3, ale karlovarští si už vítězství vzít nenechali a v závěru ještě přidali jednu trefu. Zápas, který se hrál před rekordní návštěvou tří stovek diváků, tak nakonec skončil 2:4.

Hned o den později hostil HC Cheb dalšího silného soupeře třetí Vřesovou. V nervy drásajícím zápase nakonec domácí zvítězili nejtěsnějším rozdílem 5:4 a díky tomu udrželi druhou příčku v tabulce krajského přeboru.