2002 – Cheb: Ve futsalovém derby zvítězila Bohemia Lignum (TV Západ)

Druhá futsalová liga měla o uplynulém víkendu na programu chebské derby v němž se střetla Bohemia Lignum s 1. FSK. Domácí Bohemia si mohla vítězstvím upevnit vedoucí postavení, zatímco nováček soutěže, 1. FSK, potřeboval body pro odpoutání se od konce tabulky.


V úvodu utkání ale nebylo rozdílné postavení obou týmů v tabulce příliš znát a do 10. minuty byla hra naprosto vyrovnaná. Až v 11. minutě si domácí Sláma dovolil dát kličku i hostujícímu brankáři a Bohemia vedla 1:0. 

V následujících minutách ale musel domácí tým podržet brankář Müller, který zlikvidoval dvě obrovské šance  hráčů 1. FSK na vyrovnání. V 15. minutě hosté otáleli s rozehrávkou, čehož využil Kamenický, který tvrdou střelou pod břevno zvýšil na 2:0. 

Bohemia pak začala diktovat tempo hry a hosty musel několika bravurními zákroky podržet jejich nejlepší hráč, brankář Buchner. V posledních vteřinách první půle ale hosté předvedli bleskový protiútok a Zavadil současně se závěrečným klaksonem snížil na 2:1. 

V úvodu druhé půle se 1. FSK dokonce podařilo vyrovnat a začínalo se schylovat k dramatu. Favorizovaní hráči Bohemie ale opět zapnuli na nejvyšší obrátky a v 5. minutě šli po střele zkušeného Šperla opět do vedení. 

Hned o minutu později předvedli domácí rychlou akci na jeden dotek a Kamenický dával do prázdné branky už na 4:2. Hostující hráči se ale ještě nehodlali vzdát. Ve 13. minutě se jim po rychlé kombinaci snížit, avšak hned z následujícího útoku šli domácí po střele Beneše opět do dvoubrankového vedení. 

Po této trefě se již naplno začala projevovat větší herní vyzrálost fotbalistů Bohemie a mladík Sláma přidal v posledních minutách ještě další dva góly. V 18. minutě nejprve předvedl pěknou individuální akci, na jejímž konci prostřelil brankáře hostí a sedm sekund před závěrečným hvizdem pak stanovil podobu výsledku na konečných 7:3. 

Díky dvoubodovému zisku si hráči Bohemie upevnili vedoucí postavení v tabulce druhé futsalové ligy a šance na postup mezi domácí elitu tak získává stále reálnější podobu. 

NetConcert Bobby Shew

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
MNOZIL BRASS

Hlavní zprávy

 

NetConcert Brecker Brothers Band Reunion
weby uniweb