2002 – Cheb: Jarní neporazitelnost Unionu pokračuje (TV Západ)

Ve 24. kole oblastního přeboru hostili chebští fotbalisté sousední tým z tabulky, třetí Sušici. A i v tomto duelu chtěli udržet dosavadní jarní neporazitelnost. Úvod zápasu ale patřil překvapivě výborně hrajícím hostům, kteří mohli jít již v 6. minutě vedení.


O chvíli později sice po pěkném průniku zahrozil střelou z 20 metrů domácí Dočekal, ale v následujících minutách pak měli opět více ze hry hráči Sušice a golmán Šmejkal musel krýt několik nebezpečných střel.

Ve 20. minutě se po Hanusově centru v šestnáctce uvolnil Dočekal a brankář Sušice Kindelmann měl plné ruce práce. O dvě minuty později šli ale do vedení hosté, když centr z levé strany dopravil do sítě zcela volný Staněk.

V minutě 38. mohlo být vyrovnáno. Překvapivou střelu Čížka z přímého kopu ale chytající Kindelmann stačil zneškodnit. O minutu později se skóre měnilo podruhé. Hostující Cihlář utekl po levé straně a střelou podél vyběhnuvšího Šmejkala zvýšil na 0:2. 

Chvíli před koncem první půle ještě stačil spálit velikou šanci Čížek, takže hosté nakonec do kabin odcházeli s dvoubrankovým vedením. 

Ve druhém poločase se z obrany vysunul do zálohy kapitán Schweiner a na hře Unionu to bylo znát. V 52. minutě Dočekal krásně vysunul Kunu ale jeho technická střela těsně minula bránu. O chvíli později pak vnikl z levé strany do šestnáctky Sláma, ale ani on nedokázal Kindelmanna překonat. 

V minutě 74. mohli skórovat také hostující hráči, ale míč rozvlnil síť pouze z vnější strany. Snížení se 4 stovky diváků dočkaly v 81. minutě. Na Čížkův centr nejvýše vyskočil střídající Florus a hostující obránce zastavil míč až za brankovou čarou. 

Domácí pak vrhli všechny síly do útoku ale přímé kopy Čížka a o chvíli později Kuny hostující Kindelmann s přehledem kryl. V infarktovém závěru se ale Unionu nakonec přeci jenom podařilo vyrovnat. Ve třetí minutě nastaveného času se po velikém obléhání sušické branky odrazila Čížkova střela k úplně volnému Kunovi, který srovnal na konečných 2:2. Další domácí zápas sehraje Union v neděli 26. května kdy od 17. hodin hodin hostí Toužim. 

NetConcert Brecker Brothers Band Reunion

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
Slavné sborové scény

Hlavní zprávy

 

NetConcert George Duke Band
seo uniweb