2001 – Sokolov: Agresor sebral policistovi služební zbraň (TV Západ)

Do rvačky s policisty se v sokolovské herně Fanda pustil 8. ledna v nočních hodinách 32letý muž. Značně podnapilý násilník nedlouho předtím rozbil skleněné výplně výloh a plastovou výplň dveří u sběrny Sazky v Alšově ulici. Z místa činu poté zamířil do zmíněné herny, kde ho zanedlouho nalezla policejní hlídka a vyzvala ho k následování na obvodní oddělení k podání vysvětlení.

zprávy uniweb weby

„Muž odmítl výzvě vyhovět. Při pokusu o předvedení se aktivně bránil. Policisty fyzicky napadl ranami dlaní a posléze vytrhl jednomu z policistů z pouzdra služební zbraň, kterou ho udeřil do hlavy,“ popsala událost tisková mluvčí sokolovské policie Blažena Kašparová. 

Přestože jeden z policistů utrpěl zhmoždění hlavy nad pravým uchem a druhý řeznou ránu na dlani, podařilo se jim nakonec agresivního výtržníka zpacifikovat a následně ho převézt na místní protialkoholní záchytnou stanici k vystřízlivění. 

„Vyšetřovatel muži sdělil obvinění pro trestné činy loupeže, útoku na veřejného činitele, poškozování cizí věci a výtržnictví,“ dodala Kašparová.

Obviněnému muži tak nyní hrozí pobyt za mřížemi na dobu dvou až deseti let.

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář

Hlavní zprávy

 

seo uniweb