2000 – Cheb: Během promoce obdrželo 15 bakalářů červený diplom (TV Západ)

Na počátku července zažila chebská ekonomická fakulta ZČU každoročně se opakující slavnostní akt. Ve zdejší velké aule proběhla promoce více než stovky čerstvých bakalářů oboru Podniková ekonomie a management, z nichž 15 nejúspěšnějších obdrželo červený diplom za výborné studijní výsledky. Nové vedení fakulty při této příležitosti prozradilo některé plány do budoucna, s jejichž zavedením se počítá na počátku studijního roku 2001/2002.

dezinfekce

„Nicméně pro příští školní rok předpokládáme, že se pokusíme zahájit studium kombinovaného česko-německého bakalářského programu,“ řekl děkan ekonomické fakulty Miloš Nový.

Často diskutovanou je rovněž otázka získání inženýrského studia pro chebskou část fakulty, ale uskutečnění této myšlenky není zřejmě v dohledné době reálné. 

„V chebské části je plánováno, že magisterské studium bude zahájeno v prvním a ve druhém ročníku, který tvoří společný základ studia bakalářského a magisterského. Tzn., že posluchači v chebské části budou tedy v rámci magisterského studia studovat v prvním a druhém ročníku. Tím ukončí první etapu. Druhou etapu, tzn. třetí, čtvrtý a pátý ročník by pak absolvovali již v Plzni,“ dodal Miloš Nový.

V září příštího roku oslaví fakulta desetileté výročí od svého vzniku. Při této příležitosti budou slavnostně otevřeny nové vysokoškolské koleje v Modrém věžáku u sportovní haly, kde přibližně 200 studentů fakulty najde ubytování na obvyklé evropské úrovni. 

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
Hrady.cz - letní kulturní festival 2024

Hlavní zprávy

 

Vizovické Trnkobraní 2024