Práce Nabídka zaměstnání

Specialista finančních produktů

ČSOB Stavební spořitelna, a.s. - 002

náměstí Karla IV. 127, Nejdek

Detail firmy

Petr Datinský
728 440 882

  • směny

    Pružná pracovní doba

  • min. vzdělání

    ÚSV

Nástupní plat 28 000,- Kč

Kontakt: Datinský Petr, tel.: 728 440 882, e-mail: petr.datinsky@csobstavebni-oz.cz
CO VÁS ČEKÁ: - činnost, která má opravdu smysl a každý den vás nové zkušenosti posunou dál - schůzky s klienty a řešení jejich finančních potřeb - plánování kalendáře - skloubit pracovní i osobní aktivity necháme na vás - prohlubování znalostí v oblasti financí, prodejních a komunikačních dovedností - široká produktová nabídka: stavební spoření, doplňkové penzijní spoření, půjčky ze stavebního spoření, hypoteční úvěry, životní pojištění, pojištění majetku a odpovědnosti, rizikové životní pojištění, běžné účty… CO OČEKÁVÁME MY: - baví vás povídat si s lidmi osobně i po telefonu - máte dobrý pocit, když můžete druhým pomoci - máte vlastní nápady, které také dotáhnete do konce - máte maturitu a čistý trestní rejstřík NA OPLÁTKU NABÍZÍME: - veškerá školení zdarma - již existující klientský kmen do vaší správy - prodejní materiály a silnou podporu obchodních týmů - příležitost zajímavých výdělků, na období prvních 3 měsíců min. 28.000 Kč / měsíc - svobodu v organizaci času a práce - možnost profesního růstu a osobního rozvoje