Práce Nabídka zaměstnání

Servisní a montážní pracovník

Koncept FAST s. r.o. - 000

Krušnohorská 786, Ostrov

Detail firmy

Šárka Paříková
353 301 211, 724 237 501
  • vztah

    Dohoda o provedení práce

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 130,- až 160,- Kč

Kontakt: Paříková Šárka, tel.: 353 301 211, 724 237 501, e-mail: ostrov.fakturace@konceptfast.cz
Pracoviště: Ostrov, Karlovy Vary, Toužim, Sokolov, Cheb a okolí
Přijmeme na dohodu o provedení práce servisního a montážního pracovníka.
Náplň práce:
Montáž a servis měřidel.
Požadujeme:
Manuální zručnost a pečlivost, zodpovědný přístup, loajálnost a flexibilnost, komunikační schopnosti, řidičské oprávnění skupiny B, uživatelská znalost práce na PC, výpis z rejstříku trestů.
Výhodou je vyučení v oboru topenář, instalatér nebo mechanik měřící a regulační techniky.
Nástup: ihned nebo dle dohody.
Nabízíme:
Zaškolení, stabilní zázemí společnosti, přátelský kolektiv.
Stabilní zázemí společnosti.