Práce Nabídka zaměstnání

Reklamační referent

HDT impex s.r.o. - 000

Botanická 238, Dalovice

Detail firmy

Martina Břízková
353222267
  • vztah

    Pracovní poměr - zkrácený úvazek

  • min. vzdělání

    ÚSO (vyučení s maturitou)

Nástupní plat 8 400,- až 12 000,- Kč

Kontakt: : Břízková Martina, e-mail: martina.brizkova@hdt.cz
Náplň práce: odpovědná práce s reklamačními zásilkami, příjem a výdej servisních zakázek, evidence produktů typu B-Stock, komunikace se zákazníky - nutné příjemné vystupování, práce s produktovou databází
Požadujeme: pracovitost, spolehlivost, pečlivost, smysl pro pořádek, manuální zručnost, znalost práce na PC, řidičský průkaz sk. B, dobrý zdravotní stav, bezúhonnost, nemáme bezbariérový přístup - ÚVAZEK 4-6hod. denně, pracovní doba od pondělí do pátku
zázemí stabilní české společnosti, která je na trhu přes 25 let a neustále se rozvíjí
- motivační finanční ohodnocení
- 3 dny sick days
- firemní benefity, kafetérie
- slevy na firemní produkty
- možnost profesního růstu, lidi na nové pozice vždy hledáme nejdříve mezi námi
- práci v mladém kolektivu