Práce Nabídka zaměstnání

Referent správy vězeňství

Lenka Skořepová
353 240 620, 601 129 588
  • vztah

    Pracovní poměr - plný úvazek

  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 21 800,- až 30 330,- Kč

Kontakt: Skořepová Lenka Bc., tel.: 353 240 620, 601 129 588, e-mail: LSkorepova@vez.ost.justice.cz
Věznice Ostrov přijme do pracovního poměru kolegu na pozici Referent správy vězeňství. Nabízíme perspektivní a stabilní zaměstnání, přátelské zázemí a v neposlední řadě pravidelný měsíční příjem s mnoha výhodami.
Náplň a druh práce
Zajišťování ucelených odborných agend státní správy nebo samosprávy, pokud není v této části stanoveno jinak .
Vede a odpovídá za spisovnu pro trvalé ukládání spisové dokumentace (kromě dokumentace finančního oddělení). Odpovídá za řádné uložení osobních spisů propuštěných obviněných a odsouzených, za přehledné uložení evidenčních knih a ostatních písemností.
Odpovídá za včasnost, úplnost a správnost provedení skartačního řízení, předání písemností, osobních spisů a PZZ určených k archivaci do Centrálního archivu VS ČR a za bezpečné zničení všech vyřazených písemností.
Očekáváme

- občan České republiky starší 18 let,
- trestní bezúhonnost,
- požadované nejnižší možné vzdělání - středoškolské s maturitou
- praxe v oboru výhodou
- po zapracování možnost přiznání osobního příplatku dle NV č. 341/2017 Sb.,
- pracovní poměr na plný úvazek,
- 25 dní dovolené + 5 dní indispozičního volna,
- možnost karierního růstu a zvyšování kvalifikace,
- možnost ubytování, závodního stravování, bezplatné využívání sportovního zařízení a posilovny věznice,
- benefity z fondu kulturních a sociálních potřeb - příspěvky na stravování, rekreaci ve vlastních rekreačních zařízeních, sportovní aktivity, bezúročné půjčky.

Zadejte vaše jméno
Zadejte komentář
Podporované formáty: doc, docx, xls, rtf, txt, xls nebo pdf
Zadejte váš email
Opište kontrolní kód
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.