Práce Nabídka zaměstnání

Prodavač-(ka) potravinářského zboží

Vilém Vrba
724 357 433
  • vztah

    Pracovní poměr - zkrácený úvazek

  • směny

    Dvousměnný provoz

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 15 000,- až 16 500,- Kč

Kontakt: Vrba Vilém, tel.: 724 357 433, e-mail: vrba@rabbit.cz PO - PÁ 8,00 - 17,00 hod)
Náplň práce:
-obsluha zákazníků, prezentace a prodej zboží (objednávky, příjem, příprava, skladování)
-zodpovědnost za pokladnu, čistotu na prodejně a dodržování předepsaných standardů
Požadujeme:
-samostatnost, zodpovědnost, časovou flexibilitu, chuť pracovat a učit se
-vyučení a praxe v oboru - VÝHODOU (není podmínkou, zaučíme)
-trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost pro práci s potravinami
Nabízíme:
-zaměstnání u firmy s 30-letou tradicí na trhu
-možnost prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou
-zajistíme důkladné zaškolení
-odpovídající mzdové ohodnocení + zaměstnanecké benefity
nákup kuřecího masa za zvýhodněné ceny, zaměstnanecké poukázky na nákup v prodejnách RABBIT, zvýhodněné firemní půjčky

Zadejte vaše jméno
Zadejte komentář
Podporované formáty: doc, docx, xls, rtf, txt, xls nebo pdf
Zadejte váš email
Opište kontrolní kód
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.