Práce Nabídka zaměstnání

Pomocný konstruktér

Petr Koňata
353 579 154

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 35 000,- až 40 000,- Kč

Kontakt: Koňata Petr Bc., tel.: 353 579 154, e-mail: konata@cink-hydro-energy.com (7,30 - 15,00 hod)
Požadujeme: praktickou znalost programu AutoCad, nebo jiného 2D konstrukčního programu, praktickou znalost programů Microsoft Office,
Výhodou znalost některého z 3D konstrukčních programů (Inventor, SolidWorks, atd.), znalost AJ, případně NJ
Náplň práce: Excel výpočty parametrů zařízení, vytváření 2D a 3D výrobních výkresů, instalačních výkresů
příspěvek na penzijní/životní připojištění, dovolená 5 týdnů, závodní stravování, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, 13. plat