Práce Nabídka zaměstnání

Noční/denní recepční

Richmond a.s. - 000

Slovenská 567, Karlovy Vary

Detail firmy

Václava Kočandrlová
353 177 649
  • vztah

    Pracovní poměr - plný úvazek

  • směny

    Turnusové služby

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 19 000,- Kč

Kontakt: Kočandrlová Václava, tel.: 353 177 649, e-mail: kocandrlova@richmond.cz
noční 19:00 - 07:00
denní 07:00 - 19:00 nebo 08:00 - 20:00

Parkhotel Richmond čtyřhvězdičkový Hotel Superior
přijme do svého kolektivu nového kolegu/kolegyni na pozici recepční.
Parkhotel Richmond se nachází v klidné části Karlových Varů, na břehu řeky Teplé, je obklopen stylovým anglickým parkem.

Richmond a. s.
hledá vhodného uchazeče na pozici: denní a noční recepční.

Náplň práce:
o komunikace s hosty, vedení běžné administrativy spojené s chodem recepce.

Požadujeme:
o znalost ČJ, NJ, AJ, RJ slovem, znalost používání PC, pečlivost, ochotu učit se, schopnost korektního jednání a vstřícného vystupování, vytrvalost, trestní bezúhonnost.

Nabízíme:
prémie
o práci na plný úvazek
o možnost personálního stravování
o příjemné pracovní prostředí
Termín nástupu: dle domluvy

V případě zájmu o tuto pozici, prosím, zašlete svůj životopis.

Zadejte vaše jméno
Zadejte komentář
Podporované formáty: doc, docx, xls, rtf, txt, xls nebo pdf
Zadejte váš email
Opište kontrolní kód
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.