Práce Nabídka zaměstnání

MONTÁŽNÍ DĚLNÍK - ZKUŠENÝ SÁDROKARTONÁŘ

Jaeger Modulbau CZ s.r.o. - 000

Závodní 293, Karlovy Vary

Petra Kozáková
730 157 191

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 25 000,- Kč

Kontakt: Kozáková Petra Mgr., tel.: 730 157 191, e-mail: p.kozakova@jaeger-modulbau.de
Náplň práce: suchá stavba - montáž sádrokartonových stěn a příček, tmelení a broušení sádrokartonů, montáž a zhotovení podlah, čtení a použití technických výkresů, další stavební práce.
Požadujeme: vyučení nebo praxe v oboru stavebnictví min. 3 roky, zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost, dobrý zdravotní stav, čistý trestní rejstřík, oprávnění VZV (vysokozdvih) výhodou, ŘP skupiny B výhodou, NJ výhodou
Své životopisy zasílejte na: p.kozakova@jaeger-modulbau.de, případné dotazy na telefonu: po-pá 8-15h, 00420 730 157 191

Osobní ohodnocení, stravenky, sick day, jednosměnný provoz, nové pracovní prostředí, zdravý pracovní kolektiv, nové stavební technologie - stavba budov z modulů