Karlovy Vary: Užijte si Velikonoce v centru města i na Linhartu

0

velikonoce, velikonoční trhy, jarmark, karlovy vary, město karlovy vary, linhart, svátky jara, stánky, řemeslné stánky


Užijte si Velikonoce v Karlových Varech. Oslavy svátků jara se budou odehrávat nejen ve Smetanových sadech a na přilehlé třídě TGM, ale také na Linhartu.

Centrum města ožije od 5. do 10. dubna velikonočními trhy s doprovodným programem. Vedle tradičních velikonočních dekorací zde nakoupíte i výrobky z ovčí vlny, bižuterii a další dárkové zboží. Trhy provoní staročeské občerstvení, ochutnat a nakoupit můžete také velikonoční perníčky, vafle, langoše a další dobroty. Stánkový prodej začne každý den v 10 a skončí v 18 hodin.

V doprovodném programu se na podiu se vystřídají místní pěvecká a hudební uskupení. Vystoupí mimo jiných i Soubor písní a tanců Dyleň, Big Band Šmeralka nebo Karlovarský pěvecký sbor.

Pro nejmenší návštěvníky budou o velikonočních svátcích (od soboty do pondělí) připraveny dětské dílny, které organizačně zajišťuje Dům dětí a mládeže Karlovy Vary.

Hledat velikonočního zajíčka budou letos děti na Linhartu. Infocentrum města Karlovy Vary ve spolupráci s Červeným křížem připravuje v centru lázeňských lesů stezku, na které budou účastníci plnit zajímavé úkoly šité na míru hlavně dětem školního věku. Kdo splní všechny úkoly, najde velikonočního zajíčka. Akce se uskuteční v sobotu 8. dubna od 14 do 17 hodin v areálu Sv. Linhart a v jeho okolí.

Zdroj: Magistrát města Karlovy VarySouvisející

Komentáře

Máte názor? Komentujte článek...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
seo uniweb