Poslední aktualizace


Žáci připravují profesionální rauty

Dnes pripravili učitelé a žáci našich oborů kuchař-číšník a cukrář po dlouhé odmlce raut a to k příležitosti 15. výročí vzniku MAS Sokolovsko . Věříme, že hostům chutnalo a přejeme do budoucna hodně úspěchů a skvělých projektů

0

Lipozomální vitamíny a minerály: Moderní zpracování doplňků stravy

Doplňky stravy jsou skvělou podporou pro organismus, ať už v období stresu, nemoci, či jako prevence. Na trhu je široká nabídka, ve které může být složité se orientovat. Sáhněte po přírodním produktu, který díky technologii zpracování nabízí to nejlepší.

4

Redakce REGIONZAPAD.CZ (Před 2 dny)

Zdeněk Izer vystoupil v Kraslicích

V polovině září navštívil Dům kultury známý komik, bavič a moderátor Zdeněk Izer se svou one man show Na plný coole! Svůj nezaměnitelný humor předvedl Zdeněk Izer i v Kraslicích. Představení bylo plné vtipných scének a parodií, které byly obohaceny videoprojekcemi. Izer imitoval celou řadu českých a zahraničních osobností, jmenovitě např. Michala Davida či Michala Tučného, a využíval přitom vtipných převleků. Diváci se u jeho show bavili od začátku do konce.

0

Claudie Růtová (Před 3 dny)

CLEVER GAME: STŘEDOŠKOLÁCI TVOŘILI VZDĚLÁVACÍ HRY

Žáci STŘEDNÍ ŠKOLY ŽIVNOSTENSKÉ SOKOLOV se dobrovolné práce nezalekli

0

Žáci vyráběli skříňky pro spolužáky

Žáci 3. ročníku OBORU TRUHLÁŘ pracují na svém projektu nových skříněk na nářadí. Ty si sami navrhli, zpracovali technickou dokumentaci i technologický postup, podle kterého teď vzniká vybavení pro jejich budoucí spolužáky.

0

Už víš kam po základce?

Jestli ještě nevíte, kam po základní škole. Neváhejte a přijďte za námi na veletrh středních škol - Sokolov, Cheb, Ostrov ;-)

0

Znáte naše obory a naší školu

Poznejte naše obor a NEVAHEJTE, přijeďte se na námi povídat ;-)

0

Naše žákyně bude mít vlastní výstavu ve Varech

Neváhejte a navštivte výstavu naší žákyně Zuzany Slavíkové. Výstava se bude konat v Karlových Varech v Městské knihovně.

0

Známe vítěze prázdninové fotosoutěže

Prázdninovou fotosoutěž na Facebooku školy vyhrála na plné čáře naše absolventka Denisa Levková se svými fotografiemi ????? Gratulujeme ?? www.facebook.com/zivnostenska

0

Žákyně oboru KOSMETIČKA se prezentovaly ve Varech

Včera se na akci KRAJ DOKOŘÁN prezentovali také žákyně našeho oboru kosmetička. Podívejte se sami, zda se jejich prezentace návštěvníkům akce líbila ;-)

0

Právě dnes se konala v Karlových Varech prezentační akce KRAJ DOKOŘÁN

Této akce se účastnili také naši učitelé a žáci :-)

0

Hrad Vildštejn se srdcem na dlani otvírá své brány pomoci. Pomáhá a chce pomáhat nemocným dětem i ohroženým rodinám

Na hradě Vildštejn uznáváme zásadu, že nemůžeme být spokojeni, pokud jsou lidé v našem okolí nešťastní. Proto jsme se rozhodli pomáhat zejména těm nejohroženějším, kteří si často pomoci sami nemohou. Teplo této ušlechtilé vlastnosti našeho hradu pocítil letos například Radeček z Plesné, který trpí krutou a nevyléčitelnou nemocí motýlích křídel nebo super parta dětí z Moravy, kterým tornádo zničilo domovy.

1

Vildštejn Hrad (Před 2 týdny)

Jak poznat kvalitní ložní povlečení?

Není to jen postel a matrace, které mají vliv na kvalitu spánku. V přímém kontaktu s kůží je především povlečení, a tak i jemu bychom měli věnovat pozornost. Ukážeme vám, z jakých materiálů můžete vybírat a jak poznat, že je povlečení opravdu kvalitní.

4

Redakce REGIONZAPAD.CZ (Před 4 týdny)

Prázdniny končí, ale prodej obytných vozů pokračuje!

Cestovat i bydlet - komfort v jednom balení. Užijte si krásné podzimní dny v obytném voze od dodavatelů Obytňáky Plzeň! Nabídka je pestrá, vozy v mnoha provedeních už od necelého miliónu korun! Neplaťte zbytečně za dopravu a ubytování!

0

Martina Sihelská (Před 4 týdny)

Carving je IN

Učitelé odborného výcviku oborů kuchař, číšník a cukrář si zkrátili prázdniny a právě nyní absolvují kurz carvingu pro pokročilé. Své umění jim opět předává pan Luděk Procházka z Czech carving studia. --- FACEBOOK @Carving Academy - CZECH Carving Studio - Luděk Procházka

0