Poslední aktualizace


Aranžéři a truhláři spolupracují

Žáci oborů Aranžér a Truhlář se rozhodly vyzkoušet nové možnosti. Truhláři mají totiž stroj na vyřezávání ze dřeva, a tak vyrobili učební pomůcku pro aranžéry. Jedná se zatím o první pokus vytvořit skládačku na výuku dějin umění. Další nápady určitě přijdou. Možnosti tu jsou.

0

Region: Týden pěstounství nabídne informace i zajímavý program (TV Západ)

Karlovarský kraj se připravuje na říjnový Týden pěstounství. Akci, která má představit problematiku náhradní rodinné péče o děti, doprovodí zajímavý program zahrnující neformální setkání s pěstouny, psychologem i kulturní vystoupení.

0

1 Editor (Před týdnem)

Uplynulý týden v naší škole :-)

Jak si žáci užívali adaptační aktivity a jaké byly závěrečné zkoušky. Podívejte se na video nebo na náš Facebooku ;-)

0

Žáci prvních ročníku si užili adaptační aktivity

První ročníky absolvovaly adaptační aktivity, které byly zaměřené na prohloubení vzájemného poznání svých spolužáků a hlubší poznání třídního učitele. Přejeme mnoho úspěchů a společně strávených chvílí :-) Více fotek najdete na našem FACEBOOKU ;-)

0

Nové kosmetičky začínají s výukou

Dnes se žákyně oboru Kosmetička ze třídy 1. KOS učily manikúru. Příští týden se budou učit peeling rukou, parafínový zábal a ozdobné lakování.?? ??

0

Týden v naší škole. CO SE DĚLO?

Je tu další školní rok a víme, co se dělo uplynulý týden ;-) A jako v minulém roce můžete každý týden sledovat, co jste možná na Facebooku a Instagramu přehlédli. V tomto roce to bude vždy v PONDĚLÍ ve 13 hodin ;-)

0

Objevte nejnovější dekorativní a pleťovou kosmetiku Larens v Salonu Prestige

Navštivte oblíbený salon krásy Prestige v Karlových Varech a získejte větší sebevědomí. Novinka! Vyzkoušejte dekorativní a pleťovou kosmetiku Larens pro domácí použití.

0

Mediální skupina Region24 (Před měsícem)

Jak vybrat a instalovat nástěnný držák televize

S rozšířením plochých televizí, které jsou také mnohem lehčí, než klasické starší varianty došlo také ke změně umístění televize, kterou už většina lidí neinstaluje na televizní stolek, ale uchytí ji na stěnu pomocí vhodného držáku. Ale jak správný držák vybrat a jak ho nainstalovat? To si povíme právě v tomto článku.

1

Věra Poláková (Před měsícem)

Co se dělo v naší škole

Podívejte se, co se dělo ve škole v uplynulém týdnu ;-)

0

Žáci si užívají výlety s učiteli

Žáci a učitelé teorie i praxe oboru Cukrář, Truhláři a Zpracování dřeva si vyšli na pěší výlet z Chebu na vysílač Dyleň.

0

Cukráři tvořili panenky

Včera se konal na pracovišti odborného výcviku oboru Cukrář kurz modelování figurky. Tento kurz zorganizovalo pro učitele odborného výcviku z různých škol Krajské vzdělávací centrum Gymnázia Sokolov. --- VÍCE NA NAŠEM FACEBOOKU www.facebook.com/zivnostenska

0

Aranžéři vázali knihu jako středověký knihař

Druhý ročník aranžérů se zúčastnil 13. 6. workshopu v chebském muzeu s názvem „Středověký knihař“. Akce navazovala na první díl „Středověký písař“.

0

Kadeřnici soutěžili v maturitním účesu

V tomto týdnu se konala soutěž na odborném výcviku oboru KADEŘNÍK na téma společenský učes - maturitní ples, kde předvedli své umění žáci třídy 1. K.

0

Interaktivní seminář pro kosmetičky

Dne 2. 6. navštívila žákyně tříd 1. KOS a 3. KOS vizážistka paní Pavlína Heyduková. Žákyně si vyzkoušely denní líčení s kosmetikou MARY KAY. Děkujeme Pavlíně za super prezentaci přípravků dekorativní kosmetiky, vychytávky v líčení a těšíme se na další milé setkání.

0

Průzkum minerálních pramenů Slavkovského lesa odhalil skryté přírodní bohatství

Ve vybraných lokalitách chráněné krajinné oblasti Slavkovský les byl v loňském roce proveden vědeckými pracovníky Botanického ústavu Akademie věd ČR, v.v.i. průzkum vývěrů minerálních pramenů. Výzkum byl zaměřen na druhy sice oku neviditelné, leč pro vodní svět zásadní – sinice a řasy. Řasová flóra Slavkovského lesa se ukázala být nadmíru zajímavou, velmi bohatou a rozmanitou, což souvisí se širokou škálou fyzikálních a chemických parametrů zdejších vodních stanovišť.

0

Jana Rolková (Před 5 měsíci)