Poslední aktualizace


Tříkrálová sbírka na Karlovarsku podpoří provoz stacionáře pro osoby s Alzheimerovou chorobou

V Karlovarském kraji byla slavnostně zahájena Tříkrálová sbírka 2022. V Karlových Varech a okolních městech a obcích ji organizuje Farní charita Karlovy Vary. Před magistrátem města koledníkům požehnal emeritní biskup František Radkovský. Koledníkům, charitě i dárcům poděkoval za solidaritu a sounáležitost také hejtman Karlovarského kraje a primátorka města.

0

3 Admin (Před 2 týdny)

Jaký byl předvánoční týden v naší škole ;-)

Podívejte se :-) Pekaři pekli vánočky a pečivo a kosmetičky si užívaly předvánoční čas při teoretické výuce i na odborném výcviku

0

Sokolov: Společné čekání na Vánoce se seniory z Háječku

Vánoce se kvapem blíží a děti z Mateřské školy Kosmonautů netrpělivě čekají na den, kdy přijde tolik očekávaný Ježíšek. Kamarádi z Klubu seniorů v Háječku dětem čekání velmi zpříjemnili. Již před začátkem adventu třídu Fialek pozvali na výlet do Vánočního domu. Babičky a dědečkové se ujali dětí a společně prošli všechny prostory.

0

3 Admin (Před měsícem)

Karlovy Vary a legenda o jejím založení

V srdci Evropy, v západních Čechách, mezi Krušnými horami a Slavkovským lesem, se ve 14. století často potuloval český král Karel IV. na koni Říká se, že jeho družina jednou náhodou objevila horký pramen, kterému císař brzy dal léčivé síly. Sám se o tom přesvědčil. Díky vodě z pramene uzdravil zraněnou nohu. Podle legendy postavil město kolem nádherného pramene, který díky jeho pramenům stále vzkvétá a těší se slávě daleko za hranicemi naší země.

0

Dmitry Sokurenko (Před měsícem)

Taxi Karlovy Vary Mariánské Lázně

Mariánské Lázně jsou lázeňské město v České republice, které se dříve jmenovalo Marienbad. Město se nachází v regionu Čechy, pouhých 48 km od Karlových Varů, doba jízdy 50 minut.

0

Dmitry Sokurenko (Před měsícem)

Taxi Karlovy Vary Mariánské Lázně

Mariánské Lázně jsou lázeňské město v České republice, které se dříve jmenovalo Marienbad. Město se nachází v regionu Čechy, pouhých 48 km od Karlových Varů, doba jízdy 50 minut. Taxi či transfer Garsia tour z Karlových Varů do Mariánských Lázní si zarezervují ti, kteří chtějí vidět jedno z nejkrásnějších středisek v Evropě, obklopené Slavkovským lesem, bohatým na léčivé minerální prameny a také významné kulturní centrum západních Čech. Před 200 lety zde byla země bažin, hustých lesů a nyní je t

0

Garsia tour (Před měsícem)

Karlovy vary meziměstské taxi

Každý z nás čelil potřebě cestování na dlouhé vzdálenosti. Co si však vybrat, protože veřejná doprava nám nemusí vždy vyhovovat a cesta může být se spoustou zavazadel, nebo možná jen s dětmi. V tomto případě by nejpohodlnější a nejpohodlnější možností bylo objednat si meziměstské taxi v Garsia Tour – Karlovy Vary!

0

Garsia tour (Před měsícem)

Žákyně představuje knížku ze školní knihovny - Sněží, sněží od Johna Greena

Žáci třídy 3. KIS - oboru Informační služby, vám každý týden představí zajímavou knihu z naší školní knihovny. Petra Sudzinová vybrala pro tento týden knihu s názvem Sněží, sněží... od autora Johna Greena. Knihu si mohou žáci půjčit v naší školní knihovně. Těšit se můžete i na další knihy, které vám představíme ;-)

0

Arnoltov: Čtyři jednotky hasičů vyjížděly ve středu večer k požáru rodinného domu

Čtyři jednotky hasičů vyjížděly ve středu večer k hlášenému požáru v Arnoltově u Březové. Podle oznamovatele se jednalo o požár sazí v komíně s tím, že se oheň nejspíš šíří i do střechy domu. Hasiči na místě zjistili, že se jedná o požár v komíně, nikam dál se nerozšířil.

0

3 Admin (Před měsícem)

Sokolov: Bára Stupková se na Havaji stala mistryní světa

Havajský ostrov Maui byl dějištěm 25. ročníku světového šampionátu série XTERRA v terénním triatlonu. Kvůli velkým vlnám, které dosahovaly výšky až pět metrů, se ale tentokrát závodilo v duatlonu. Skvěle si vedla Barbora Stupková ze Sokolova, která se stala mistryní světa ve věkové kategorii 15 až 19 let. Město Báře poskytlo pro cestu na Havaj dotaci 30 000 korun na pořízení letenky.

0

3 Admin (Před měsícem)

Mariánské Lázně: Kriminalisté žádají o pomoc svědky nehody

Chebští kriminalisté opětovně pátrají po svědcích dopravní nehody, která se stala v pátek 5. listopadu letošního roku kolem 12:35 hodin v Mariánských Lázních. Dosud neustanovený řidič osobního automobilu, jedoucí po Hlavní třídě ve směru k ulici Plzeňská, před křižovatkou s ulicí Komenského zřejmě nedal přednost jednašedesátileté chodkyni, která přecházela vozovku po vyznačeném přechodu pro chodce.

0

3 Admin (Před měsícem)

Stalo se u nás v minulém týdnu

Podívejte se, co dělali naši žáci a učitelé v minulém týdnu.

0

Podívejte se, co se dělo minulý týden v naší škole ;-)

Neváhejte, více informací a fotek najdete na našem Facebooku - www.facebook.com/zivnostenska

0

Útulek Vránov nabídl pomoc se zbídačenými psy

Policejní zásah odhalil nekontrolovaný chov psů v jednom z bytů činžovního domu v Mariánských Lázních na Chebsku. Za vstupními dveřmi žilo společně s majiteli dvaatřicet zvířat včetně osmi čerstvě narozených štěňat. Absolutně jim chyběly sociální návyky. Protože jednorázový příjem takového počtu psů je pro mariánskolázeňský útulek velkou zátěží, nabídl pomoc i sokolovský útulek Vránov, který provozuje městská policie.

0

2 Editor (Před měsícem)

Jak správně vybavit a zařídit kancelář? Tipy pro výběr stolu a křesla.

Zařídit si kancelář správně, efektivně a účelně není žádná velká věda. Určitě to zvládnete sami, nicméně je tady několik pravidel, kterými je vhodné se řídit a počítat s nimi už od samotného návrhu. V tomto článku se alespoň s těmi hlavními seznámíme

1

Diana Kyrcová (Před měsícem)