Poslední aktualizace


Žáci a absolventi soutěží i o prázdninách

Střední škola živnostenská Sokolov připravila pro své žáky a absolventy prázdninovou soutěž. Ti, co tvoři něco ve svém oboru i ve volném čase mohou poslat fotografie svých výtvorů a představit tak svou práci. Zajímavé výtvory či výrobky pak škola odmění. Dále hodnotí žáky a absolventy veřejnost a to prostřednictvím LIKE u fotografie na Facebooku školy. Neváhejte a také hodnoťte ;-) LIKE https://www.facebook.com/media/set/?vanity=zivnostenska&set=a.4355636507791589

0

Přejeme vám příjemné a pohodové léto :-)

A také naši Aranžéři vám přejí krásné a bezstarostné léto ;-)

0

Zvolte si správný typ světla do každé místnosti

Chcete si zvolit vhodná svítidla do ložnice, obývacího pokoje nebo třeba do kuchyně? Tyto prostory mají odlišný účel i způsob použití, takže rozhodně nemůžete vsadit na univerzální pravidla výběru. Pomohou vám lumeny, které označují svítivost jednotlivých druhů modelů. Snadno si tak vyberete ten, který se bude hodit právě vám.

2

Redakce REGIONZAPAD.CZ (Před 4 týdny)

5 tipů na online automaty, které vás budou bavit

Máte online automaty spojené pouze s hazardem a raději se jim vyhýbáte? Je to škoda, protože hraní může být maximální zábavou. Mnohdy si jí můžete užít i zcela zdarma bez jakéhokoli velkého rizika, že byste mohli přijít o hotovost. Ponořit se můžete do různých zajímavých prostředí, jež automaty jako takové nabízejí. My se v následujících řádcích podíváme na celkem 5 zajímavých titulů z této oblasti, jež mají rozhodně co nabídnout. Pobavíte se nejen při hře, ale můžete také získat zajímavé výhry.

0

Redakce REGIONZAPAD.CZ (Před 4 týdny)

Žáci si užili výlet

Ke konci školního roku patří také závěrečný výlet, který si užili se svými třídními učiteli žáci tříd 2. CU-PEK, 2. AR-KU, 2. KČ-ČS. Žáci si užili pěší turistiku do Královského Pořičí zakončenou opékáním buřtů. I přes nepříznivé počasí si všichni výlet užili. #konecskolnihorokunasbavi

0

Úspěch v soutěži KRAJE PRO BEZPEČNÝ INTERNET

Kraje pro bezpečný internet je projekt podporovaný Asociací krajů České republiky pod záštitou Národního úřadu pro kybernetickou a informační bezpečnost, jehož hlavním cílem je zvýšit informovanost o rizicích internetu a možnostech prevence a pomoci.

0

Cukráři se učili nové techniky zdobení dortů

Dnes se konala na pracovišti odborného výcviku oboru CUKRÁŘ výuka s odborníkem z praxe s paní Janou Polcarovou. Paní Jana Polcarová představila žákům 1. ročníku zdobení dortu technikou "březová kůra" ???? A jak se žákům dařilo se už můžete podívat sami ;-) --- Dorty z nebes

0

Malé půjčky jsou v dnešní době ideálním společníkem před výplatou

Potřebujete také krátkodobý úvěr kvůli nenadálým výdajovým položkám v rodinném rozpočtu?

3

Redakce REGIONZAPAD.CZ (Před měsícem)

Žákyně prvního ročníku obor cukrář připravují zajímavé dezerty

Žákyně prvního ročníku obor CUKRÁŘ už dohnali rezervy z distanční výuky. Nyní připravovali francouzské Éclairs podle Mirky van Gils Slavíkové :-)

0

Jak na výběr pracovních rukavic? Klíčovou roli hraje jejich využití

Téměř každé zaměstnání, kde se pracuje rukama, vyžaduje nějakou ochranu. Proto bývají rukavice běžnou součástí ochranných oděvů a je dobré jejich výběru věnovat náležitou pozornost. Mohou vás totiž ochránit před úrazem, ale také vám výrazně usnadnit práci a zlepšit váš pracovní výkon. Jak je správně vybrat?

3

Redakce REGIONZAPAD.CZ (Před měsícem)

Vsaďte na Converse tenisky, které nikdy nezestárnou

Pokud se nějaké tenisky dají označit za právoplatně ikonické, jsou to Converse boty. Žádné jiné tenisky totiž nezažily tolik dekád jako právě Conversky. Od basketbalu, přes skateboarding až po fashion weeky.

2

Redakce REGIONZAPAD.CZ (Před měsícem)

Žákyně oboru kosmetička musím mít pevnou ruku :-)

Žákyně 2. ročníku oboru KOSMETIČKA kreslily na téma zachycení výrazu obličeje. I toto je jedna z dovedností, kterou žákyně tohoto oboru ovládají a zdokonalují se v ní.

0

2001 – Cheb: Město zrušilo podmínku při koupi obecního bytu (TV Západ)

Lidé, kteří si do svého vlastnictví koupí chebský obecní byt, se již nadále nemusí v kupní smlouvě zavázat k tomu, že budou nejméně dalších pět let odebírat teplo od společnosti TEREA. O zrušení této podmínky rozhodlo na svém posledním zasedání městské Zastupitelstvo.

0

2 Editor (Před 2 měsíci)

Žáci si užili kurz uměleckého vyřezávání z ovoce a zeleniny

Podívejte se na další fotky z kurzu uměleckého vyřezávání z ovoce a zeleniny V minulém týdnu se konala na našich pracovištích odborného výcviku výuka s odborníkem z praxe ????? @Carving Academy - CZECH Carving Studio - Luděk Procházka ?? Výuka se konala za podpory projektu Šablony II. --- Krajský akční plán rozvoje vzdělávání Karlovarského kraje Implementace Krajského akčního plánu 2 v Karlovarském kraji @karlovarskykraj Karlovarský kraj - oficiální stránka

0