Poslední aktualizace


Nepodceňujte význam kročejové izolace. Pohodu nastolí i komfortní rolety

Stavba nebo rekonstrukce domu je příležitostí pro to, abychom udělali věci tak, jak by měly skutečně být. Abychom nemuseli posléze řešit, co se mělo vyřešit už v projektu. Často jsou to věci, které by dnes měly být součástí moderních staveb, přesto se na ně stále v řadě případů zapomíná. Takovým příkladem může být odhlučnění nebo instalace moderních stínících systémů do oken.

4

Usnadněte si studium a ušetřete trochu času. Seminárky vám půjdou od ruky

Kdo někdy studoval vysokou školu, tak potvrdí, že to není tak docela jednoduchá záležitost. Většinou je to proto, že musíme se studiem spojit celou řadu dalších povinností, na které nám potom už nezbývá tolik času. Nebo je to naopak právě tak, že ten čas nemáme na ono studium. Zejména to platí pro ty z vás, kteří absolvují vysokou školu při práci. Většina studentů využívá studijních skupin, kde si navzájem pomáhají, a určitě je to i váš případ. Na druhou stranu, studijní skupina vám nepomůže se

2

Nádrže na dešťovou vodu jsou stále populárnější. Proč se vám vyplatí?

Trápí vás a vaši zahradu sucho? Stále častěji se dnes můžeme na mnoha místech v republice setkávat s omezeními pro odběr pitné vody. Typicky se jedná o to, aby se občané zdrželi čerpání pitné vody pro napouštění bazénů či zalévání zahrad apod. Je to dáno zejména dlouhodobým suchem, a tedy nízkou hladinou podzemních vod, což je samozřejmě dlouhodobě problém také pro zásoby pitné vody. Naštěstí to lze efektivně řešit.

2

Redakce REGIONZAPAD.CZ (Před 2 dny)

Potěšte svou milovanou osobu originálním dárkem. Co koupit?

Každá žena ocení květinu. Ale nemusí to být vždy pouze květina, která udělá radost. Ukážete tak, že umíte projevit trochu snahy a dokážete překvapit. Však právě překvapení jsou kořením vztahu, abychom neupadli do nudného stereotypu. A pokud jste doteď zasypávali svou drahou polovičku květy, zkuste to dnes změnit.

3

Redakce REGIONZAPAD.CZ (Před 3 dny)

Proč jsou Skinny girls spalovače tuků pro ženy tak účinné?

Ahoj holky, ptáte se proč jsou spalovače tuků tak účinné? Máte spoustu zvídavých otázek? Tak si přečtěte celý tento článek!

8

Skinny girls s.r.o. (Před 6 dny)

Úklid po dokončení novostavby nebo rekonstrukce nechte na nás!

Sháníte spolehlivou úklidovou firmu, která zajistí předkolaudační úklid vašeho domu? Dokončili jste rekonstrukci a nemáte na úklid ani pomyšlení? Nechte to na nás!

0

ÚKLID PRESTO, S.R.O. (Před týdnem)

Cheb: Pozvánka na koncert pro dobrou věc

Koncert, jehož výtěžek bude použit na nákup léků a zdravotnického materiálu pro Hospic Sv. Jiří, se uskuteční 19. září od 14 hodin v kostele sv. Mikuláše.

0

2 Editor (Před týdnem)

Levné kovové regály zajistí pořádek ve vaší dílně i sklepě

Zakopávat v garáži, dílně nebo ve sklepě či jiných užitkových místnostech o nějaké nářadí není zrovna příjemné. Často za nepořádek může naše lenost něco uklízet, mnohdy je ale na vině špatné vybavení těchto místností. Pokud u vás v užitkových prostorách také není zrovna dvakrát uklizeno, jste na správné adrese. Poradíme vám totiž, jaké regály si pořídit, aby se úklid stal doslova hračkou.

3

Redakce REGIONZAPAD.CZ (Před 2 týdny)

Jak koronavirus změnil nákupní zvyklosti Čechů a slevové nabídky?

Nákupní zvyklosti spotřebitelů se velmi často mění. Přizpůsobují se novým technologiím a možnostem, které obchody nabízí. Značný vliv mělo na české spotřebitele také “koronavirové období”. Naučili se více nakupovat online a využívat moderní technologie.

5

Redakce REGIONZAPAD.CZ (Před 3 týdny)

Taneční kurzy v Karlových Varech

Rádi bychom vás pozvali na taneční kurz, které pořádáme v Fitnes Clubu Luky Krymská 16, Karlovy Vary. Jedná se o kurz Karibského mixu sólo, kde mužete tančit bez partnera, pouze se svým lektorem. Ruben Daniel pocházející z Kuby se tomuto tanci věnuje profesionálně. V hodině si osvojíte variace tanců Salsa, Bachata, Merengue, Reggeaton a Mambo. Naučíte se vnímat hudbu, čekají vás jednoduché choreografie při kterých si dáte pěkně do těla. Celý kurz obsahuje 8 lekcí za cenu 1200,- Kč/os. První

0

Jindra Steinke (Před 3 týdny)

Taneční kurz Salsy pro páry v Karlových Varech Čtvrtek 20:30

Rádi bychom vás pozvali na taneční kurz, které pořádáme v Fitnes Clubu Luky Krymská 16, Karlovy Vary ve čtvrtek od 20:30. Začínáme 17.9.2020 Jedná se o kurz Salsy pro tanečníky v páru. Lektoři Ruben Daniel pochází z Kuby a jeho partnerka Jindra Steinke vás naučí tento krásný tanec od základních kroku po pokročilejší variace. Naučíte se vnímat hudbu, pánové vést svou partnerku a partnerky okouzlit svého tanečního partnera sexy pohyby. Celý kurz obsahuje 8 lekcí za cenu 1200,- Kč. První lekce

0

Jindra Steinke (Před 3 týdny)

Pákový kávovar ETA z nové kolekce Storio pořídíte nyní se slevou

Lahodnou chuť profesionálně připraveného espressa, cappucina nebo café latté si můžete vychutnat jednoduše každý den.

0

Redakce REGIONZAPAD.CZ (Před 3 týdny)

GALIMED s.r.o. je spolehlivým dodavatelem fotovoltaických elektráren

Prověřte si reference a zkušenosti zákazníků!

0

Redakce REGIONZAPAD.CZ (Před 3 týdny)

Černobyl a Pripjať - jaderná katastrofa

Černobylská havárie patří mezi nejzávažnější havárie v historii.

0

Redakce REGIONZAPAD.CZ (Před 4 týdny)

Porovnejte si podmínky jednotlivých hypoték online. Co dalšího je dobré vědět před tím, než uzavřete úvěr?

Půjčka na bydlení představuje největší investici, kterou za svůj život vynaložíme. Proto se před jejím sjednáním vyplatí si pohlídat, zda jste se rozhodli pro úvěr, který je pro vás nejvýhodnější a nejpřijatelnější. Online srovnávač vám pomůže. Poradíme vám i s tím, co si pohlídat, než si hypotéku vezmete.

4

Redakce REGIONZAPAD.CZ (Před 4 týdny)