Kyselka: Pod vlivem alkoholu napadla policistu

0

kyselka, napadení, policista, poškození, dveře, oznámení, policie, násilí, úřad, osoba


V pondělí dne 7. ledna 2019 krátce před 22:00 hodinou bylo na policejní tísňovou linku přijato oznámení, že v obci Kyselka v části Radošov poškozuje zřejmě přiopilá žena vstupní dveře do jednoho z tamních domů.

Na místo byla vyslána policejní hlídka z Obvodního oddělení v Ostrově. Žena byla stále na místě a po chvíli se jim ke spáchání tohoto činu doznala. Poté však měla 25letá žena z Kladna přistoupit k policejnímu vozidlu a několikrát do něj rukou udeřit. Po výzvě policistů, aby svého protiprávního jednání zanechala, tak neučinila. Policistům vulgárně nadávala a jednoho z nich měla dokonce úmyslně kopnout do choulostivých míst. Vzhledem k tomu, že byla žena pod vlivem alkoholu, byla převezena na Protialkoholní záchytnou stanici do Sokolova. Nadýchala 2,20 promile alkoholu. I v průběhu eskorty měla žena vulgárně policistům nadávat a chovat se agresivně, přičemž policistu znovu napadla, tentokrát úderem lokte.

Za uvedené jednání proti ní karlovarští kriminalisté zahájili trestní stíhání a obvinili jí ze spáchání přečinu násilí proti úřední osobě. V případě prokázání viny jí tak hrozí až čtyřletý trest odnětí svobody.

nprap. Bc. Zuzana TýřováSouvisející

Komentáře

Máte názor? Komentujte článek...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
szo footer 2018