Cheb: Léto v Klášterní zahradě

0

cheb, kemel, klášter, zahrada, vystoupení, kapela, koncert


Mirek Kemel s kapelou vystoupí v Klášterní zahradě (Hradební ulice) dne 14. 7. 2018. Začátek koncertu je v 17.00 hodin. Vstup volný.

Mirek Kemel zpívá své autorské písně a doprovází se na akordeon, kytaru a ukulele. Většinou vystupuje za doprovodu kapely, kterou kromě něj tvoří ještě Vlastimil Konopiský (kytara, viola), Tomáš Görtler (akordeon, jinak též člen souboru Bran) a Petr Mikeš (bicí). Jako příležitostný host s kapelou vystupuje Vladimír Javorský (ukulele, kytara, flétna, saxofon).

Jejich muzika balancuje na pomezí více žánrů od balad přes šanson a blues až po chytlavé hospodské písničky. Vždy jde především o osobní zpověď autora, který do textů vtěluje své vnímání života a světa v mnoha zjevných i pouze tušených aspektech. Písničky jsou založené na básnických textech a jednoduché melodii. Dalo by se říci, že Mirek Kemel vychází z podobných kořenů jako například Vašek Koubek, Jaromír Nohavica, Radůza, Krausberry, Vladimír Mišík nebo Traband.

Klip - viz zde.

Další koncerty se uskuteční dne 11. 8. - Lenka Slabá se skupinou a 25. 8. - Horana a synové. Začátky koncertů jsou vždy od 17:00 hodin.


Zdroj: město ChebSouvisející

Komentáře

Máte názor? Komentujte článek...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
seo uniweb