Zítra se budou opět vydávat ochranné prostředky

Výdej ochranných prostředků z dodávky Ministerstva vnitra zahájí krajský úřad v pátek 27. března 2020, a to pouze pro odbornosti - viz níže.


- vnitřní lékařství, výdej a prodej zdravotnických prostředků, zubní lékařství, zubní technik. alergologie a klinická imunologie, algeziologie (dříve léčba bolesti) ,angiologie , dentální hygienista, dermatovenerologie,  dětská gynekologie, dětská kardiologie, dětské lékařství, domácí péče, endokrinologie a diabetologie, foniatrie,  fyzioterapeut, gastroenterologie, gynekologie a porodnictví hematologie a transfuzní lékařství, hotely s rehabilitací, chirurgie, kardiologie, dětská kardiologie, klinická biochemie – laboratoře, klinická onkologie, klinický psycholog, lázeňská-léčebně rehabilitační péče, lékárenská péče, lékařská mikrobiologie, nefrologie, neurologie, odborný pracovník v laboratorních metodách, oftalmologie, onkochirurgie, optometrista, orální a maxiofaciální chirurgie, ortopedie a traumatologie pohybového ústrojí, ORL, pneumologie a ftizeologie, porodní asistentka,  psychiatrie, dětská psychiatrie, radiologie a zobrazovací metody, rehabilitační a fyzikální medicína, revmatologie, urologie.

Ve výdejních místech v 7 městech regionu, 27. 3. 2020 od 8.00 – 17.00 hodin:
Výdejní místa: v jednotlivých obcích s rozšířenou působností (ORP)

Ostrov : Mírové náměstí 733, Ostrov, Dům kultury, T klub 
K.Vary: Moskevská 34, K. Vary, Městská policie Karlovy Vary
Sokolov: Sokolov, ul. 5. května 655, Sokolov, Městský dům kultury Sokolov, p. o., výdej ve vestibulu (NOVÉ MÍSTO)
Cheb: Galerie výtvarného umění v Chebu, p. o.,  náměstí Krále Jiřího z Poděbrad 16, Cheb - RETRO MUZEUM (NOVÉ MÍSTO)
M. Lázně: Ruská 155, M. Lázně, stará budova městského úřadu, přízemí
Aš: Kamenná 52, Aš, Městský úřad, přízemí – podatelna
Kraslice: Náměstí 28. října 1438, Městský úřad Kraslice

S sebou je třeba vzít:
Oprávnění k poskytování zdravotních služeb, popřípadě registraci – uvedena musí být aspoň 1 výše vyjmenovaná odbornost

Každý ze zdravotníků výše uvedených odborností obdrží 7 kusů respirátorů a 33 ks roušek na  jedno místo poskytování služeb.

Výdej pro praktické lékaře a praktické lékaře pro děti a dorost:
Dodávka 7 ks respirátorů a 33 ks roušek na 1 místo poskytování zdravotních služeb Vám bude doručena v pátek dne 27.3.2020 mezi 8 – 14 hodinou přímo do Vaší ordinace. Rozvoz zajišťuje hasičský záchranný sbor Karlovarského kraje.  Je nutné být na telefonu v ordinaci, kam bude hasiči voláno. Ochranné prostředky si vyzvednete po zavolání venku, před ordinací oproti předloženému oprávnění k poskytování zdravotních služeb (případě oproti registraci) a občanskému průkazu. Každá ordinace PL a PLDD v kraji má nárok na ochranné prostředky. Pokud je tedy  chcete pro všechna místa poskytování zdravotních služeb, zajistěte si účast přebírající osoby s kopií oprávnění v dalším místě poskytování. 

Výdej pro poskytovatele dopravní zdravotní služby:
Krajský úřad Karlovarského kraje, Závodní 353/88, garáž č. 14, 27. 3. 2020, budete telefonicky kontaktováni.

Upozornění v případě nevyzvednutí si ochranných prostředků:
Kdo si nebude moci ze závažných důvodů vyzvednout ochranné prostředky ve výše uvedených výdejních místech ve stanoveném dni a čase, si bude moci zásilku vyzvednout pouze ve středu 1.4.  2020 od 09. 00 do 13:00 na Krajském úřadě Karlovarského kraje, Závodní 353/88, Karlovy Vary, garáž č. 14. (netýká se praktických lékařů pro dospělé a praktických lékařů pro děti a dorost, zde náhradní termín vyzvedávání není z důvodu, že je doručováno osobně do všech ordinací v kraji)


Zdroj: Mgr. Jana Pavlíková, tisková mluvčí Krajského úřadu Karlovarského kraje

NetConcert Music by Frank Zappa

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
ČNSO Studio

Hlavní zprávy

 

NetConcert Music by Frank Zappa
weby uniweb