Udělejte si krásného Valentýna v obytném voze! Obytný vůz si můžete zapůjčit na webu Nadovolenouobytnakem.cz

Chcete zažít letošního Valentýna trochu jinak? Stačí zajít do restaurace Charleston, která je pro půjčovnu obytných vozů kontaktním místem. Sídlí v ulici Bulharská 1273/1 v Karlových Varech. Zde vyřídíte vše ohledně zapůjčení obytného vozu na svou nejen vánoční dovolenou.

dezinfekce

Pokud jste ještě nikdy nebyli na dovolené s obytným vozem, určitě to vyzkoušejte. Třeba právě na Valentýna! Díky zapůjčení obytného vozu nemusíte řešit drahé ubytování. Jednoduše přijedete, zaparkujete, kde se vám zlíbí a můžete si vesele užívat všeho, co zrovna dané místo nabízí. Kontaktujte www.nadovolenouobytnakem.cz a užijte si netradiční Valentýn.

Dopřejte si k Valentýnu rovnou celý týden volna a udělejte si dovolenou s obytným vozem

Možná jste zvyklí jet na dovolenou, kterou vždy trávíte na jednom místě. S obytným vozem tomu tak být nemusí. Udělejte změnu a zažijte každý den své dovolené nové dobrodružství. Stačí přejet na jiné místo a hned vás čekají nové zážitky. 

S obytným vozem za krátkou dobu můžete procestovat nespočet nových a nepoznaných míst, což je k nezaplacení. Navíc nemusíte na každém místě složitě hledat drahé ubytování, pokud se chcete zdržet třeba do druhého dne. Dovolenou si přece můžete dopřát kdykoliv během roku. Velkou výhodou je, že k řízení obytného vozu vám stačí řidičský průkaz B.

Máme dotaz ke zapůjčení obytného vozu? Kontaktujte Obytné vozy Karlovy Vary nebo zajděte do restaurace Charleston, která je kontaktním místem.

Obytné vozy Karlovy Vary

Tel
.: +420 774 048 011
E-mail
: nadovolenouobytnakem@seznam.cz
Web
: www.nadovolenouobytnakem.cz

Otevírací doba:
Po – Ne: 10:00 – 22:00

Kontaktní místo:

Restaurant Charleston
Bulharská 1273/1, 360 01 Karlovy Vary

Zdroj fotografie: www.nadovolenouobytnakem.cz

Vizovické Trnkobraní 2024

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
Vizovické Trnkobraní 2024

Hlavní zprávy

 

Hrady.cz - letní kulturní festival 2024