Slavnosti vína se blíží!

Slavnosti se uskuteční v sobotu 20. června v Klatovech. Krom setkání s výběrovými vinaři a tradičního moravského občerstvení se na překvapení mohou těšit také děti.


Ačkoliv je Plzeňský kraj proslulý tradicí výroby piva, mnozí znás si rádi dopřejí i kvalitní moravské víno, nápoj bohů a výsledek poctivého řemesla českých lidí. Ke stejnému závěru došli i majitelé obchodního domu Elektro Efekt, když před časem otevřeli vlastní vinotéku

„Někdy se nás zákazníci ptají, proč jsme náš obchod s elektronickými spotřebiči rozšířili zrovna o vinotéku,“ vysvětluje vedení firmy. „Pravdou je, že máme rádi víno a Jižní Morava nás okouzlila svojí pozitivní atmosférou, kterou jsme chtěli přenést i do Klatov. Na Moravu jezdíme již dlouhá léta a nejbližší nám je Velkopavlovická oblast v regionu Modrých Hor, kde jsme se seznámili s mnoha vynikajícími vinaři a jejich vína nyní nabízíme našim zákazníkům a milovníkům vína na Klatovsku. Kromě vinotéky jsme vybudovali i vinný sklep, který pronajímáme menším uzavřeným společnostem a pořádáme degustace a oslavy všeho druhu. Letos jsme se rozhodli pozvat některé vinaře z oblasti Modrých Hor přímo do Klatov."

První ročník Slavností vína se bude konat v sobotu 20. června 2020 od 13 do 20 hod. na venkovním prostranství před obchodním domem Elektro Efekt a přilehlém sousedství – místa k posezení bude dostatek (i za nepříznivého počasí). Kromě mnoha druhů vína návštěvníci ochutnají i tradiční moravské občerstvení. 

„Milovníci vína budou moci ochutnat víno a pobavit se s našimi vinaři osobně. Pozvali jsme naše známé vinaře –Vinařství Suský a Vinařství Turek a Šiška. Při této příležitosti bude možné zakoupit i lahvová vína za výhodné ceny. S ohledem na současnou situaci se budeme řídit platnými nařízeními o pořádání hromadných akcí. Stoly a lavice rozmístíme v dostatečných rozestupech a k dispozici budou nutné dezinfekční prostředky. V pátek 19. června 2020 před zahájením Slavností uděláme radost i dětem – bude pro ně připravena nafukovací atrakce, její podobu neprozradíme, přijďte a nechte se překvapit! Akce zaměřené na víno plánujeme pořádat pravidelně dvakrát za rok – jednou na jaře a podruhé na podzim, kdy nabídneme lidem i čerstvý moravský burčák. Věříme, že na podzim již bude možné lidem ukázat i náš vinný sklep. Rádi bychom, aby se tato setkání stala milou tradicí."

SEO konzultant

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
ARCHIV ZPRÁV
st 10.06.2020 09:150 +
 
weby uniweb

Hlavní zprávy

 

Uniweb weby
weby uniweb