Získejte dotaci až 170 000 Kč a mějte doma i ve firmě minimální náklady na energie a topení!

GALIMED s.r.o. dodává fotovoltaické elektrárny na klíč do firem i rodinných domů.

VZP list a pros 2022

Stavební odvětví se potýká již několik let s trendem šetrné výstavby a správy budov, přičemž obnovitelné zdroje a saving energy jsou v souvislosti s touto problematikou známé pojmy. V rámci trendu udržitelného bydlení a kvalitního pracovního prostředí chtějí lidé využívat zdroje na maximum a zároveň být co nejvíce ekologičtí, což současná technologie do značné míry umožňuje, a to nejen v podobě fotovoltaických elektráren.

Jakou výhodu mají fotovoltaické elektrárny pro vaši firmu nebo rodinný dům?

Největší výhodou fotovoltaických elektráren na klíč jsou bezpochyby minimální náklady na energie, vytápění a ohřev vody. Ať už chcete ve své firmě či doma pokrýt aktuální spotřebu energie, nebo byste rádi využili její přebytky pro ohřev a ochlazení TUV, nabíjení elektromobilů či případné výpadky dodávek elektrické energie, vždy je pro vás k dispozici nejlepší možné řešení. Každá fotovoltaická elektrárna může být přizpůsobena aktuálním potřebám vaší domácnosti nebo společnosti.

Na koho se v západních Čechách obrátit s dodávkou fotovoltaické elektrárny na klíč?

Společnost GALIMED s.r.o. je předním dodavatelem fotovoltaických elektráren na klíč pro rodinné domy, malé a střední podniky (výrobní haly, logistická centra, průmyslové zóny) a veřejný sektor. Proces dodávky zajišťuje nezávazné konzultace, individuální cenovou nabídku až po kompletní realizaci, servis a poradentství. Společnost spolupracuje se špičkami v oboru výstavby a realizace projektů obnovitelných zdrojů a sama provozuje několik fotovoltaických elektráren. 

Máte zájem o nezávaznou konzultaci? Kontaktujte GALIMED s.r.o.

GALIMED s.r.o. 
Na Roudné 443/18 301 00 Plzeň 
e-mail: kremen@galimed.cz
mobil +420 721 878 610
web: www.galimedenergy.cz
Facebook: Galimed Energy
Instagram: @galimedenergy
Youtube: Galimed Energy

Fotogalerie
Autor: Redakce REGIONZAPAD.CZ Článek může obsahovat komerční sdělení.

NetConcert George Duke Band

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
Popelka

Hlavní zprávy

 

NetConcert Angelique Kidjo
weby uniweb