Pernink: Na místo nehody letěl vrtulník

U pěti dopravních nehod zasahovali hasiči v Karlovarském kraji během pondělního dne. Ve čtyřech případech se jednalo o lehčí nehody, kdy se nikdo nezranil. Tyto nehody se staly u Libé, Rotavy či na silnici z Karlových Varů na Prahu. Nejvážnější pondělní dopravní nehoda se stala odpoledne u Perninku.

loop jazz club

V osobním autě zůstal po nehodě zaklíněný řidič, hasiči museli muže vyprostit. Následně pro zraněného muže povolala záchranná služba na místo vrtulník. Místo pro přistání připravili hasiči na louce poblíž místa nehody.

Provoz na silnici byl po dobu záchranných prací omezený.

Informace k této nehodě zveřejnila na svých oficiálních stránkách i Policie ČR. Info viz níže.

V pondělí 2. listopadu letošního roku došlo v odpoledních hodinách na silnici druhé třídy poblíž Perninku k dopravní nehodě. K té mělo dojít tak, že sedmadvacetiletý řidič osobního vozidla značky Fiat, který jel ve směru z Horní Blatné na Pernink, zřejmě nerespektoval dopravní značení a s vozidlem předjížděl i přesto, že neměl rozhled na takovou vzdálenost, která je nutná k bezpečnému předjetí. Následně měl v zatáčce při zařazování do jízdního pruhu sjet z pozemní komunikace a narazit do betonové propusti.
 
Při dopravní nehodě měl řidič utrpět těžké zranění končetiny, se kterým byl převezen do nemocnice, kde byl ošetřen a hospitalizován.
 
Po dopravní nehodě se muž podrobil orientační dechové zkoušce na přítomnost alkoholu, která vyšla s negativním výsledkem.
 
Policisté navíc zjistili, že osobní automobil značky Fiat měl platnou technickou kontrolu pouze do března letošního roku.

Škoda při dopravní nehodě byla předběžně odhadnuta na částku přibližně 10 tisíc korun.
 
Přesná příčina a okolnosti dopravní nehody jsou předmětem dalšího šetření.



Zdroj: fb HZS Karlovarského kraje
           Policie ČR

Fotogalerie
loop jazz

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
ČNSO studio

Hlavní zprávy

 

loop jazz club
seo uniweb