Nabídky od dobrovolníků přijímá Karlovarský kraj

V souvislosti s vydanými opatřeními pro omezení šíření nákazy COVID-19 evidujeme množství nabídek od dobrovolníků či dobrovolnických organizací, kteří chtějí pomoct zvládat obyvatelům kraje omezení vyplývající z vydaných nařízení.

loop jazz club

Nejčastěji se jedná o nabídky dovozu nákupů, jídla či léků především seniorům či různým organizacím a také různé nabídky výpomoci při výrobě či distribuci roušek. Aby tato pomoc byla co nejefektivnější a putovala do míst, kde je nejvíce potřeba, bude tuto pomoc koordinovat Karlovarský kraj.

Na e-mailovou adresu:

dobrovolnici@kr-karlovarsky.cz

je možné zaslat nabídky od dobrovolníků. Tyto nabídky by měly obsahovat především kontaktní údaje, specifikovat nabízenou pomoc a také rozsah nabízené pomoci.

V první řadě se zájemci mohou obracet na starosty svých měst a obcí, od nichž získají potřebné informace o tom, kde je třeba nejvíce pomoci. Prostřednictvím nové e-mailové adresy ale krajský úřad také bude shromažďovat nabídky a zprostředkovávat je městům a obcím, organizacím a dalším zařízením.

"Všem, kteří se snaží pomoct zvládat tuto nastalou situaci, velmi děkujeme," uvádí na svých stránkách HZS Karlovarského kraje.


Zdroj: HZS Karlovarského kraje
           Mgr. Jana Pavlíková, tisková mluvčí Krajského úřadu Karlovarského kraje

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
ČNSO studio

Hlavní zprávy

 

loop jazz club
seo uniweb