Moderní a zavedená restaurace v Karlových Varech? To je restaurace Parlament

Restaurace v centru Karlových Varů zavedená od roku 2008 nabízí skvělé letní posezení na venkovní zahrádce přímo v centru města, ale také výborné jídlo a osvěžující nápoje.


Velmi sympatické ceny, přátelská obsluha, 2 polévky a 6 hlavních pokrmů v poledním menu každý všední den a nezapomenutelná atmosféra na letní zahrádce v samém centru Karlových Varů, to je restaurace Parlament. Po příjemné několikaminutové procházce od Vřídelní kolonády si zajděte rovnou do Parlamentu a doplňte energii výborným jídlem a pitím. 

Pochutnat si můžete na klasické české kuchyni, která se vaří podle tradičních receptur. K dispozici je také výběr alkoholických a nealkoholických nápojů, kávy a čepovaného piva Krušovice. 

V blízkosti restaurace Parlament pohodlně zaparkujete

Restaurace Parlament sídlí v Zeyerově ulici číslo 90. Pokud jedete z daleka, můžete využít blízkého placeného parkoviště Varšavská, které je vzdáleno pouze 240 metrů, a tak se do restaurace Parlament dostanete zhruba za tři minuty. Samozřejmostí je možnost jídla s sebou, což určitě ocení každý, kdo zrovna spěchá. 

Rodinná oslava či teambuilding? Oslovte reastauraci Parlament

Plánujete nějakou akci a nevíte, kde ji uspořádat? Koho by nebavilo nechat se obskakovat? Rezervací v restauraci Parlament určitě nešlápnete vedle a užijete si bezstarostné posezení se svou rodinou či přáteli. Ani děti se na oslavě nudit nebudou, wi-fi je k dispozici pro každého hosta. Restaurace Parlament je bezbariérovým podnikem a také ráda uvítá vaše domácí mazlíčky.

Restaurace Parlament 
Zeyerova 5/90, 360 01 Karlovy Vary

Telefon.: 353 586 155
Facebook
: Restaurace Parlament Karlovy Vary

Zdroj fotografie: Facebook Restaurace Parlament Karlovy Vary

NetConcert George Duke Band

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
Velikáni filmové hudby

Hlavní zprávy

 

NetConcert Bobby Shew
seo uniweb