Martina Rumlenová získala ROK CUP WINTER TROPHY 2022 v nejobsazenější kategorie Mini ROK

Martina Rumlenová ovládla závod v italském Lonatu a získala ROK CUP WINTER TROPHY 2022 v nejobsazenější kategorie Mini ROK.

dezinfekce

Závod ROK WINTER TROPHY v italském Lonatu ovládla Martina Rumlenová, jako jediná česká zástupkyně v této kategorii a jako jediná dívka mezi více než 30 startujícími závodníky. Od startu finálové jízdy do posledního kola si držela taktickou třetí pozici. V poslední zatáčce krásným čistým předjetím získala první místo, pro které si pak dojela do cíle nejobsazenější kategorie Mini ROK.

Martina, která trénuje i na naší dráze je tak další českou dívkou, které se daří na mezinárodní scéně kartingu.