Kynšperk: Opakovaně řídil i přesto, že má uložen zákaz řízení

Třikrát během jedenácti dnů zastavili policisté z Obvodního oddělení Kynšperk nad Ohří šestatřicetiletého muže, který řídil osobní automobil i přes platný zákaz řízení. Poprvé muže z Plzeňska zastavili 3. července letošního roku v ranních hodinách v Kynšperku nad Ohří. Při silniční kontrole zjistili, že má až do dubna roku 2021 platný zákaz řízení všech motorových vozidel.

dezinfekce

O pouhé dva dny později jel stejným automobilem značky Fiat opět v Kynšperku nad Ohří. V odpoledních hodinách byl znovu zastaven a kontrolován policejní hlídkou a také v tomto případě byl převezen na obvodní oddělení k dalším úkonům. Zatím naposledy měl muž projíždět Kynšperkem nad Ohří v pondělí 13. července 2020. I tentokrát ho policisté zastavili.

Policisté z Obvodního oddělení Kynšperk nad Ohří muži z Plzeňska sdělili podezření ze spáchání přečinu maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání. Po provedených úkonech byl muž umístěn do policejní cely. Následně byl na základě rozhodnutí Okresního soudu v Sokolově propuštěn na svobodu.

V případě prokázání viny mu hrozí trest odnětí svobody až na dva roky.

nprap. Jakub Kopřiva

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář

Další články z rubriky

ARCHIV ZPRÁV
ne 26.07.2020 11:00
0 +
 

Hlavní zprávy