Cheb: Pracoviště registru vozidel a řidičů čekají stavební úpravy

V termínu od 17. 2. do 3. 3. 2020 bude z důvodu prováděných stavebních úprav uzavřeno pro veřejnost pracoviště registru vozidel a řidičů v budově Městského úřadu Cheb, ulice 26. dubna 4.


V termínu od 17. 2. do 3. 3. 2020 bude z důvodu prováděných stavebních úprav uzavřeno pro veřejnost pracoviště registru vozidel a řidičů v budově Městského úřadu Cheb, ulice 26. dubna 4.

V průběhu rekonstrukce budou pracovníci z technických důvodů schopni provádět pouze následující úkony, a to na přepážkách:

č. 31
·        Dokončení již podané žádosti o registraci vozidla s přidělenou registrační značkou na přání a dokončení žádosti o výdej třetí registrační značky na nosiče jízdních kol,
·        Vydání registračních značek uložených v tzv. depozitu,
·        Oznámení adresy místa umístění vyřazeného vozidla z provozu a účel vyřazení vozidla z provozu po 12 měsících po vyřazení vozidla z provozu,
·        Vývoz nového neregistrovaného vozidla dle provozovny prodejce vozidla,
·        Výdej trvale manipulačních značek pro manipulační provoz,

č. 32
·        Vrácení řidičského průkazu,
·        Vydání řidičského průkazu, o který již bylo dříve požádáno,
·        Odevzdání řidičského průkazu ze strany občana, pozbytí, odnětí řidičského oprávnění z důvodu uloženého zákazu řízení motorových vozidel a dosažení celkového počtu 12 bodů.

Shora uvedené přepážky se nacházejí v budově Městského úřadu Cheb, ulice 26. dubna 4 (v hale vedle přepážek pracoviště občanských průkazů).

Po dobu uzavření pracoviště nelze na Městském úřadě Cheb vyřizovat
·         žádosti o registraci vozidla a provedení změn u vozidel,
·         žádosti o udělení řidičského oprávnění,
·         výměny řidičského průkazu,
·         oznámení o ztrátě nebo odcizení řidičského průkazu.

Tyto úkony lze provést u kterékoliv obce s rozšířenou působností, a to např. na MěÚ Aš, Mariánské Lázně, Sokolov, Karlovy Vary, Kraslice.

Vaše dotazy Vám rádi pracovníci zodpoví na telefonních číslech 354 440 210 a 354 440 211, případně prostřednictvím dotazu na emailovou adresu kovarikv@cheb.cz nebo přímo na přepážkách č. 31 a 32. Přepážky se nacházejí v budově Městského úřadu Cheb, ulice 26. dubna 4 (v hale vedle přepážek pracoviště občanských průkazů).

Za případné komplikace se město omlouvá a věří, že provedené úpravy prostor tohoto pracoviště přispějí ke kvalitnějšímu poskytování služeb. 


Zdroj: město Cheb

Fotogalerie
NetConcert Music by Frank Zappa

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
Eastwood Symphonic

Hlavní zprávy

 

NetConcert Music by Frank Zappa
weby uniweb