Cheb: Porodnice obnovuje svou činnost

Porodní sály a oddělení šestinedělí v chebské nemocnici budou od června maminkám znovu k dispozici. Už 1. 6. se vrátí zpět do plného provozu.

dezinfekce

"Vím, že naše porodnice je velmi oblíbená u maminek a mnohým bylo líto, že nemohou své děti přivést na svět právě u nás. Ale organizačně ji nebylo možné otevřít dříve," vysvětluje ředitel chebské nemocnice Martin Krušina.

Zaměstnanci porodnické části totiž v uplynulých týdnech posilovali oslabená oddělení chebské nemocnice a pomohli je tak udržet v chodu. 

"To, že od pondělí bude porodnice znovu v provozu, je skvělý signál nejen pro maminky, ale v zásadě pro každého. Situace se i v našem městě a nemocnici postupně vrací do normálu," uzavírá Krušina. 

A na co se mohou v Chebu nastávající maminky těšit?
Především na nové zázemí v pavilonu A, které od loňského roku nabízí plný komfort moderní porodnice. Samozřejmě včetně sehraného porodnického týmu a domácí atmosféry, které jsou přesně tím, co je na chebské porodnici nejvíce oceňováno. To vše pak korunuje jedinečný výhled na město ze samotné porodnice i pokojů na oddělení šestinedělí. 


Zdroj: Vladislav Podracký, tiskový mluvčí KKN, a.s.
Foto: fb KKN, a.s.

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
ARCHIV ZPRÁV
st 27.05.2020 13:15
0 +
 

Hlavní zprávy