Cheb: Nejlepší sportovci města za rok 2020

Dne 11. 10. 2021 se v Kulturním centru Svoboda konalo slavnostní předávání ocenění nejlepším sportovcům města Cheb za rok 2020. Z rukou starosty Antonína Jalovce a místostarosty Ladislava Hrubého převzali svá ocenění a finanční příspěvek níže uvedení sportovci.

zprávy uniweb weby

KOLEKTIVY
Mládež
LK ESKA Cheb:
Mix tým Barbora Brettlová a Filip Schulz - 1. místo na MČR v terčové lukostřelbě žactva
Družstvo žactva do 14 let reflexní luk Filip Schulz, Barbora Brettlová a Marek Dusbaba - 2. místo na MČR v terčové lukostřelbě žactva

PROFI SPORT Cheb:
Miroslav Fürbach - 2. místo na MČR žactva v silniční cyklistice v závodě dvojic

FC Cheb:
Mužstvo starších žáků - titul Mistra ČR ve futsalu

TJ Lokomotiva Cheb - oddíl vzpírání:
Družstvo juniorů Zdeněk Vrbka, Tomáš Dunka, Robert Ferko, Stanislav Pastorek, Daniel Gabčo, Rudolf Ferko, Jiří Kerďo - 4. místo v 1. juniorské lize

Dospělí
LK ESKA Cheb:
Družstvo reflexní luk Martin Hámor, Vít Vejražka, Pavel Smažík ml., Tomáš Bouda a Michal Prosba - 1. místo na MČR v terčové lukostřelbě dospělých

PROFI SPORT Cheb:
Marek Novák, Tomáš Halbich - 1. místo na MČR v duatlonu v závodě dvojic

JEDNOTLIVCI
Mládež
TTC Karlovarsko 2020:
Kristián Jelínek - reprezentant ČR ve stolním tenise v kategorii handicapovaní sportovci

LK ESKA Cheb:
Barbora Brettlová - 1. místo na MČR v terčové lukostřelbě žactva
Vojtěch Baláž - 1. místo na MČR v terčové lukostřelbě žactva
Petra Zikmundová - 2. místo na MČR dospělých v halové lukostřelbě

Jachtklub Cheb:
Pavlína Motlíková - 4. místo na MČR v lodní třídě Optimist v kategorii ml. žačky

PROFI SPORT Cheb:
Alena Srogoňová - 5. místo na MČR v triatlonu
Vilém Šubrt - 4. místo na MČR v duatlonu

TJ Lokomotiva Cheb - oddíl vzpírání:
Zdeněk Vrbka - 3. místo na MČR juniorů

SKP Union Cheb - klub atletiky:
Lukáš Petrikovič - 5. místo na MČR v běhu na 200 m
Jan Šmrha - 5. místo na MČR v běhu na 200 m překážek

Radioelektronika Cheb - oddíl rádiového orientačního běhu a orientačního běhu:
Daniela Trpáková - 6x 1. místo na MČR
Albert Plevný - 4x 1. místo na MČR
Barbora Doubravová - 1. místo na MČR
Kristýna Novotná - 1. místo na MČR
Ondřej Nikodém - 1. místo na MČR
Daniela Šimáčková - 1. místo na MČR

TJ MG Cheb (minigolf):  
Tomáš Cheníček - 2. místo na MČR v kategorii juniorů 
Jolana Nečekalová - 1. místo na MČR v kategorii žákyň

TJ Cheb-Háje - jezdecký oddíl:
Natálie Šímová - 1. místo na Junior Cupu
Rozálie Šímová - 1. místo na oblastním mistrovství

Dospělí
TJ AGRO Cheb:
Karolína Šimáčková - 2. místo na republikovém finále „Kritéria mladých koní“

LK ESKA Cheb:
Martina Zikmundová - 1. místo na MČR v halové lukostřelbě
Jaroslav Zikmund - 1. místo na MČR v halové lukostřelbě seniorů

Jachtklub Cheb:
Štěpán Novotný - 3. místo na MČR v olympijské lodní třídě Laser standard
Zdeněk Gebhart - 4. místo na MČR v olympijské lodní třídě Finn

Sportovní klub stolního tenisu Cheb:
Tomáš Tregler - 3. místo na MČR ve dvouhře

Sportovní klub vozíčkářů západočeského regionu:
Miroslav Hrbek - 3. místo v České parahokejové lize

SKP Union Cheb - klub atletiky:
David Richter - 4. místo na MČR do 22 let v běhu na 200 m

TJ MG Cheb (minigolf):  
Jan Kadlec - 4. místo na MČR
Eva Kadlecová - 1. místo na MČR mezi seniorkami, 2. místo mezi ženami

SPORTOVNÍ FUNKCIONÁŘI
TJ AGRO Cheb:
Mgr. František Jindráček - za dlouholetou aktivní práci ve výboru TJ

TJ Lokomotiva Cheb:
Mgr. Miroslav Vrbka - vedoucí trenér a předseda oddílu vzpírání

TRENÉŘI
HC Stadion Cheb:
Bc. Pavel Hlavatý - šéftrenér klubu v žákovských kategoriích

FC Cheb:
Jiří Musil - trenér mužstva starších žáků - Mistra ČR ve futsalu

SKP Union Cheb - klub atletiky:
Miloslav Novák - bývalý výborný překážkář předává své zkušenosti chebským atletům již dlouhá léta


Zdroj: město Cheb


Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
netConcert

Hlavní zprávy

 

weby uniweb